اخبار بیت‌ کوین

پیتر شیف: پیش بینی نمودار بیت‌کوین

به گفته وی، پیتر شیف، مدیرعامل یورو پاسیفیک کپیتال و رئیس صندوق SchiffGold در توییتر پیش بینی منفی دیگری را برای بیت کوین به اشتراک گذاشته است که احتمالاً در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

شیف در توییتی اعلام کرد که بیت کوین در مسیر سقوط قرار دارد.

نمودار بیت کوین یک “ترکیب شوم” را نشان می دهد
شیف فرض کرده است که هیچ کس پس از بررسی نموداری که به اشتراک گذاشته است، مدت زیادی روی بیت کوین باقی نخواهد ماند. با توجه به متنفر از بیت کوین، این نمودار نشانه های بسیار منفی را برای حرکت بیشتر بیت کوین نشان می دهد.

 

نمودار یک الگوی دو بالا و یک سر و شانه را نشان می دهد. باگ طلا اضافه کرد که این یک ترکیب شوم است و بیان می‌کند که بیت‌کوین تا سقوط «راهی طولانی» دارد.

 

Head and Shoulders یک الگوی معکوس است که تغییر از روند صعودی به نزولی را برای دارایی معامله شده پیش بینی می کند.

Double Top نیز یک الگوی بسیار نزولی است که پس از رسیدن قیمت دارایی به دو قله با یک شکست نزولی بین آنها ظاهر می شود.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت ۲۹۶۱۵ دلار در حال تغییر است. پیش از این، شیف در توییتی گفته بود که انتظار دارد اگر بیت کوین به طور قابل توجهی از محدوده ۳۰،۰۰۰ دلار شکسته شود، به زیر ۱۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا