قراردادهای هوشمند بیت کوین کش از طریق ارتقاء ماه می

جیسون دریزهنر، حامی فن‌آوری‌های آزادی و توسعه‌دهنده نرم‌افزار اخیراً در مورد ارتقای شبکه بیت کوین کش آینده در ۱۵ می صحبت کرد. یکی از مطرح‌ترین پیشنهادات بهبود که قرار است در آن تاریخ انجام شود که طرفداران آن را به عنوان موهبتی برای آزادی اقتصادی می‌دانند، چیپ Cashtokens است. به گفته Dreyzehner، فراتر از ایجاد توکن در سطح UTXO، این ارتقا به برنامه‌های پیشرفته روی زنجیره مانند مخازن با امنیت بالاتر، صرافی‌های غیرمتمرکز و زنجیره‌های جانبی پل‌شده، اجازه می‌دهد که با اتریوم، مقیاس‌پذیرتر و ارزان‌تر مقایسه شوند.

 

نظر دولوپر بیت کوین کش در ارتقاء Cashtokens

از آنجایی که دنیای مالی سنتی بر روی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی، ورشکستگی بانک‌ها و تلاش برای تنظیم دارایی‌های دیجیتال بدون مجوز متمرکز شده است، علاقه‌مندان به بیت کوین کش مشتاقانه منتظر ارتقاء ۱۵ ماه می هستند که دارای یک پیشنهاد بهبود بیت کوین کش (CHIP) معروف به Cashtokens است.

 

برگزارکننده جلسه هفتگی BCH توکیو Big V گفت:

ارتقای Cash Tokens هیجان‌انگیز است، زیرا یک گام کوچک برای پروتکل است، اما یک جهش بزرگ برای بیت کوین کش است که اکنون محصولات مالی غیرمتمرکز بدون مجوز فوق‌العاده سریع، کارآمد و ارزان را امکان‌پذیر می‌کند.

 

فراتر از فعال‌سازی توکن‌سازی که قبلاً به روشی کمتر یکپارچه با توکن‌های SLP انجام شده است، تراشه Cashtokens به شبکه BCH اجازه می‌دهد تا مانند گذشته استفاده شود، قراردادهای هوشمند مبتنی بر UTXO و تبادلات غیرمتمرکز را فعال می‌کند که به گفته توسعه‌دهنده Jason Dreyzehner، وعده می‌دهد که به طور قابل توجهی مقیاس‌پذیرتر و مقرون به صرفه‌تر از زنجیره‌های دیگر مانند اتریوم است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا