ارتقای شبکه بیت کوین کش

در ۱۵ می ۲۰۲۳، شبکه بیت کوین کش با ادغام یکپارچه چهار ویژگی پیشرفته در مجموعه قوانین اجماع خود، به نقطه عطف سالانه دیگری دست یافت. دقیقا ساعت ۱۳:۲۴ ‌UTC در روز دوشنبه، ارتقاء مورد انتظار اجرا شد و جهشی قابل توجه برای پلتفرم نقدی الکترونیکی همتا به همتا را رقم زد. طرفداران بیت کوین کش معتقدند که تغییرات متحول‌کننده قرار است اکوسیستم بلاکچین را متحول کند.

 

شبکه بیت کوین کش با ۴ تغییر قوانین جدید جهشی به جلو می‌کند

در بلاک ۷۹۲,۷۷۲ بیت کوین کش، شبکه با موفقیت بلاکچین را ارتقا داد. ارتقا بیشتر بر توسعه‌دهنده متمرکز است و کاربران متوسط BCH نیازی به انجام کاری ندارند. فقط ماینرها و اپراتورهای فول نود باید نرم‌افزار BCH خود را ارتقا دهند تا با تغییرات مجموعه قوانین سازگار باشد. با گذشت زمان، کیف‌پول‌های خاص سازگار با بیت کوین کش (BCH) نیز می‌توانند ارتقا یافته و برخی از پیشرفت‌های جدید مانند Cashtokens را در خود جای دهند.

 

ارتقاء امروزی دارای چهار عنصر جدید است که عبارتند از:

Cashtokens ،Allow Transactions to smalled size ،P2SH32 و Restrict Transaction Versions.

 

طبق خلاصه‌ای که توسط Coin Dance منتشر شده است، تغییرات مجموعه قوانین Allow Transactions از حمله هش گریدینگ جلوگیری می‌کند، جایی که کیف پول‌های SPV می‌توانند یک تراکنش ۶۴ بایتی را با یک نود merkle اشتباه بگیرند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا