اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

بیت کوین را نمی‌توان متوقف کرد!

سناتور آمریکایی Cynthia Lummis می‌گوید این را دوست دارد که بیت کوین را نمی‌توان متوقف کرد و دولت‌ها نمی‌توانند فقط ارز دیجیتال را مصادره کنند. او با اشاره به نگرانی‌ها در مورد بدهی ملی و تورم گفت در واقع مایه آرامش است که بدانیم بیت کوین وجود دارد.

 

بیت کوین چیزی است که دولت‌ها نمی‌توانند آن را قبول کنند

سناتور آمریکایی Cynthia Lummis در مصاحبه‌ای با ناتالی برونل از هارد مانی که هفته گذشته منتشر شد، درباره بیت کوین صحبت کرد. سناتور اهل وایومینگ با بحث در مورد شایستگی‌های بیت کوین، از جمله اینکه چگونه نمی‌توان بیت کوین را متوقف کرد، گفت من عاشق این هستم که نمی‌توان جلوی آن را گرفت، به خصوص چون نگران بدهی ملی و تورم هستم.

 

این سناتور در ادامه توضیح داد:

وقتی چیزهایی را می‌بینیم که تورم‌زا هستند، وقتی می‌بینیم ارزش دلار کاهش می‌یابد وقتی به خواربارفروشی می‌روید و قثط با یک کیسه خرید بیرون می‌آیید و قبلاً با همان قیمت خرید بیشتری می‌کردید، به این می‌اندیشم که ما واقعاً باید به دارایی‌هایی نگاه کنیم که در بلندمدت وجود دارند.

 

وی خاطرنشان کرد:

به همین دلیل است که برای من واقعاً یک خیال جمعی است که بدانم بیت کوین وجود دارد و از بین نمی‌رود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا