اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

صعود بیت کوین به نقل از TD Ameritrade

استراتژیست اصلی معاملات در TD Ameritrade، علیرغم رکود مداوم بازار، به دنبال افزایش قیمت بیت کوین است. از آنجایی که کریپتوکارنسی اولیه در حدود ۲۱,۰۰۰ دلار در نوسان است و از سطح بالای هفته‌ای در ۲۴,۱۰۰ دلار عقب نشینی می کند، کارشناسان در سراسر این صنعت در رابطه با قیمت آتی آن محتاط هستند. با این حال، علائم در حال ظهور نشان می دهد که قیمت دارایی به کف خود رسیده است.

 

نگرش محتاطانه در میان کارشناسان

افزایش کمک در هفته‌های گذشته توسط بسیاری به عنوان یک جهش گربه مرده در طول بازار نزولی تلقی می شود، زیرا به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال آسیب دیده در بحبوحه اعلامیه فدرال رزرو در اواخر این هفته، قدرت خود را از دست داده است. همزمان با سهام فناوری ایالات متحده، عملکرد بیت کوین تا حد زیادی به تصمیم آتی فدرال رزرو بستگی دارد، افزایش بهره ۱۰۰ واحدی احتمالاً باعث فروش عمیق‌تر در بازار ارزهای دیجیتال می شود.

 

پس از این اتفاق تاریخی که طی چند ماه بیش از ۷۰ درصد از ارزش بازار ارزهای دیجیتال را نابود کرد، کارشناسان معتقد بودند که بازار برای بازیابی اعتماد سرمایه‌گذاران به زمان نیاز دارد. Shawn Cruz، استراتژیست ارشد معاملات در TD Ameritrade، گفت بهبود قوی بیت کوین بر اساس تغییر در دیدگاه معامله‌گران به ریسک، زمانی است که سرمایه گذاران نگرش ریسک پذیری را دوباره اتخاذ می کنند. در غیر این صورت، احتمالاً دارایی در سطح فعلی راکد باقی می ماند.

 

پلتفرم تحلیلی کریپتو، Glassnode، قبلاً اشاره کرده بود که پس از حذف اهرم بیش از حد از سیستم در دو ماه گذشته، تشکیل یک کف واقعی ممکن است در حال انجام باشد. با توجه به ارزش بازار بیت کوین تا ارزش واقعی (MVRV)، که دوره‌هایی را اندازه‌گیری می‌کند که ارز دیجیتال نسبت به ارزش منصفانه آن بیشتر یا کمتر ارزش‌گذاری شده است، این معیار در ۱.۰۲ قرار دارد و به سرعت از ۰.۸ ثبت شده ۱۹ ژوئن بهبود می‌یابد.

 

با این حال، در کف دوره قبلی در دسامبر ۲۰۱۸، این متریک در یک نقطه روی ۰.۶۸ قرار گرفت. بنابراین، Glassnode اضافه کرد:

این ممکن است به معنای نزول بیشتر باشد یا زمان تثبیت برای ایجاد یک کف مورد نیاز باشد. با این حال، ممکن است نشان دهد که درجه بیشتری از حمایت سرمایه‌گذاران در این چرخه نزولی وجود دارد.

 

بازار رمزنگاری در کف قیمتی است

برخلاف ارزیابی محافظه کارانه از وضعیت بازار، الکس تاپسکات، مدیر عامل گروه دارایی دیجیتال Ninepoint Partners، معتقد است که درکف بازار به سر میبریم، در حالی که امکان آزمایش مجدد سطح ۱۹,۰۰۰ دلار را رد نمی کند.

 

وی خاطرنشان کرد:

نمودار نسبت ریسک به سودآوری بیت کوین به شدت به سمت بالا منحرف شده است. برای سرمایه‌گذار بلندمدت، این یک نقطه ورود نادر و وسوسه انگیز است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا