اخبار بیت‌ کوین

Rekt Capital: تقاطع مرگ بیت کوین نزدیک است!

Rekt Capital کهنه کار تجارت دو راه را نشان داد که الگوی «تقاطع مرگ» ممکن است بر عملکرد قیمت بیت کوین (BTC) تأثیر بگذارد و هشداری را برای گاوهای نر که کمی بیش از حد هیجان زده هستند به اشتراک گذاشت.

 

دو نوع “صلیب مرگ” برای بیت کوین (BTC)

Rekt Capital عملکرد تاریخی قیمت بیت کوین (BTC) را در سال های ۲۰۱۳-۲۰۲۱ مقایسه کرد. او روش‌های عملکرد بیت‌کوین (BTC) را پس از ملاقات با صلیب‌های طلایی و صلیب‌های مرگ مقایسه کرد.

  • BTC از زمان وقوع صلیب مرگ در اوایل ژانویه ۲۲ -۴۰٪ کاهش یافته است.
  • تاریخ نشان می دهد که هر زمان که صلیب مرگ رخ می دهد، #بیت کوین نزولی عمیق تری را تجربه می کند.
  • در اینجا یک موضوع با تحلیل من در مورد صلیب مرگ BTC $ وجود دارد:
  • — Rekt Capital (@rektcapital) 20 مه ۲۰۲۲

 

این سیگنال‌ها زمانی ثبت می‌شوند که میانگین‌های متحرک ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه خطوط قیمت بیت‌کوین (BTC) از یکدیگر عبور می‌کنند: زمانی که EMA 50 از میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ می‌گذرد، یک صلیب طلایی صعودی ظاهر می‌شود، در حالی که زمانی که ۵۰ متحرک نزولی است، صلیب مرگ نزولی چشمک می‌زند. EMA به زیر ۲۰۰ EMA می رسد. از لحاظ تاریخی، در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹، صلیب مرگ بیت‌کوین (BTC) وسط رکود بود: قیمت قبل از فلش صلیب مرگ و پس از آن به یک اندازه کاهش یافت. در همان زمان، در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، بیت‌کوین (BTC) صلیب‌های مرگ به پایین‌ترین حد خود رسید. آنها باعث ایجاد خوشه های عظیم شدند. بر اساس گزارش Rekt Capital، بر اساس عملکرد “قبل از مرگ”، بیت کوین (BTC) اکنون از الگوی ۲۰۱۳-۲۰۱۹ پیروی می کند.

 

پایین آمدن بیت کوین (BTC)

به این ترتیب، بیت‌کوین (BTC) هنوز هم می‌تواند بسیار پایین‌تر از آنچه امروز است کاهش یابد. بر اساس عملکرد گذشته، یک تحلیلگر از اصلاحات -۵۵، -۶۵، -۷۱٪ و حتی -۸۴٪ از سطوح امروزی شگفت زده نخواهد شد. با توجه به اوج قبلی بیت کوین (BTC) بیش از ۶۹۰۰۰ دلار، چنین کریپتو وینتر ممکن است سکه نارنجی را به ۱۱۰۰۰ دلار برساند. با گذشت زمان، بیت کوین (BTC) هنوز نتوانسته است بالاتر از سطح حمایت ۳۰۰۰۰ دلار نگه داشته شود. با افت ۳.۲۹ درصدی در ۲۴ ساعت، به ۲۹,۳۱۹ دلار در پلتفرم های اصلی تغییر می کند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا