بلاکچین بیت کوین شاهد رشد توکن‌های BRC20 است

از یکشنبه، ۲۱ می ۲۰۲۳، بیش از ۸.۳ میلیون Ordinal جای خود را در بلاکچین بیت کوین پیدا کرده اند که با تعداد ۲۴,۶۷۷ توکن BRC20 همراه است. این توکن‌های جدید BRC20 همچنین ارزش بازار جمعی ۴۸۳ میلیون دلاری را جمع‌آوری کرده اند. آمارها نشان می‌دهد که تنها در پنج روز گذشته بیش از ۱.۳ میلیون کتیبه ترتیبی صادر شده است. ماینرها که از این افزایش سود می‌برند، پاداشی معادل ۱,۴۴۸.۸۴ بیت کوین به دست آورده اند.

 

ordinalهای بیت کوین و توکن‌های BRC20 همچنان در حال افزایش هستند

در یک بازه زمانی تنها پنج روزه، در آن زمان کمی بیش از هفت میلیون Ordinal وجود داشت. با این حال، تا زمان نگارش این مقاله، افزایشی رخ داده است و تعداد کل Ordinalها به حدود ۸,۳۷۶,۹۳۶ رسیده است. در این مدت کوتاه، ۱.۳ میلیون ordinal اضافه شده است که نشان‌دهنده یک روند مداوم است.

 

آمارهای اخیر از Dune Analytics که در ۲۱ می ثبت شده است، نشان می‌دهد که استخراج‌کنندگان بیت کوین از فرصت ارائه شده توسط این ordinalها استفاده کرده و ۱,۴۴۸.۸۴ بیت کوین به دست آورده اند. ارزش کل این هزینه‌های مربوط به کتیبه‌ها تقریباً به ۳۹.۱۴ میلیون دلار رسیده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا