اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

خروج قابل توجه بیت کوین از صرافی‌ها

معیارهای زنجیره ای نشان می دهد که بیت کوین در مبادلات ارزهای دیجیتال به کاهش کلان تعداد خود ادامه می دهد. این ارقام به ۲.۴ میلیون بیت کوین رسیده است که حدود ۱۲.۶ درصد از عرضه در گردش است. بر اساس گزارش گلس‌نود، موجودی مبادلات بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ در مارس ۲۰۲۰، شاهد خروج کلان بیش از ۴.۶ درصد از عرضه در گردش بود.

 

داده های جدید نشان می دهد که بیت کوین ها به طور مداوم از بازار خارج می شوند!

موجودی در گردش مبادلات در چند ماه گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و این یک نشانه سالم از عملکرد بلندمدت بیت کوین است و بر تقاضای قوی در سطوح قیمت پایین‌تر تأکید می کند. تغییر روند ابتدا در آپریل آغاز شد. با عمیق‌تر شدن زمستان ارزهای دیجیتال، برخی از سرمایه گذاران کیف پول خود را تخلیه کردند. با این حال، در سطح کلان، بازیکنان این صنعت همچنان به توکن‌های خود نگاه می‌کنند، اما نه در مبادلات! در عوض، آنها سکه های خود را به صورت آفلاین در کیف پول های کریپتو ذخیره می کنند.

 

این شرکت تحلیلی کریپتو پیشتر اعلام کرده بود:

بیت کوین شاهد خروج تقریباً تمامی نابلدان بازار بوده است و عزم هولدرها به عنوان آخرین خط این بازار باقی مانده است.

 

این کاهش بیشتر در پی افزایش چشمگیر بیت کوین است که طی چند روز گذشته بیش از ۱۵ درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، این ارز دیجیتال در حدود ۲۳,۶۰۰ دلار معامله می شود. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که دارندگان بزرگترین ارز دیجیتال جهان در حالت انباشت بودند که متعاقباً منجر به افزایش کوتاه‌مدت شد.

 

جالب است که ببینیم آیا بیت کوین می تواند شتاب فعلی را حفظ کند یا خیر. کریگ جانسون، تکنسین ارشد بازار در شرکت‌های پایپر سندلر، اخیراً در مورد قیمت‌ها ارزیابی کرده و گفته است که تنها بسته شدن قیمت در بالای ۲۶,۰۰۰ دلار یا ۲۸,۰۰۰ دلار می‌تواند در نهایت جلوی بازار نزولی که دارایی‌های رمزنگاری شده از آپریل در آن بوده است را بگیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا