بیت کوین در انتظار فدرال رزرو!

فدرال رزرو در ماه ژوئن نرخ بهره را افزایش نداد و اعلام کرد که با پایبندی به داده‌ها به تعیین سیاست پولی خود ادامه می‌دهد و نشان داد که می‌توان دو افزایش دیگر نرخ را در طول سال انجام داد.

 

بیت کوین در انتظار رای فدرال رزرو

امروز، فدرال رزرو “FED”، تصمیم مورد انتظار نرخ بهره را در ساعت ۲۱:۰۰ CET (18:00 UTC) اعلام خواهد کرد و بازار افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره را قطعی می‌داند.

تحلیلگران جی‌پی مورگان فکر می‌کنند که تصمیم فدرال رزرو برای افزایش ۲۵ واحد پایه نرخ‌گذاری شده است و S&P 500 و بازارهای سهام می‌توانند با این تصمیم افزایش یابند.

بیت کوین در انتظار رای فدرال رزرو

تحلیلگران پیش‌بینی می کنند که با افزایش ۲۵ واحدی، اگر سیگنالی برای تداوم افزایش نرخ بهره وجود داشته باشد، می‌تواند باعث عقب نشینی ۱ درصدی بازار سهام شود.

احتمال عدم افزایش نرخ در این جلسه درصد پایینی دارد.

این واقعیت که داده‌ها در بازار کار در سطح مطلوبی نیستند، باعث می‌شود FED نگرانی خود را مبنی بر افزایش مجدد تورم حفظ کند. فدرال رزرو در جلسات قبلی خود اعلام کرده بود که اثرات افزایش نرخ بهره در یک دوره زمانی مشخص خواهد بود.

برای بیت کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال، اظهارات در متن تصمیم‌گیری نرخ بهره FED تعیین کننده خواهد بود.

منبع: bitcoinsistemi

آرمان محمدی

محقق و دوست‌دار دنیای کریپتو و دارای چند سال تجربه در زمینه ترید ارز دیجیتال و فارکس. یه گیمر که چند سالی هست در صنعت P2E و P2P فعالیت دارم. امیدوارم از مطالب و مقالات آموزشی من اطلاعات کافی رو کسب کنید تا بتوانید مسیر درستی را در زمینه ارزهای دیجیتال پیش ببرید. خیلی خوشحال میشم اگر نظر یا انتقادی دارید کامنت بزارید تا بتونم به شما کمک کنم و به نتایج بهتری برسیم. دوست دار شما آرمان

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا