تحلیل بیت کوین امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

افزایش قیمت بیت کوین تا ۲۸۸۵۰ دلار رقم خورد. اصلاح برای ادامه حرکت تا کجا ادامه خواهد داشت؟

 

تحلیل امروز بیت کوین

تحلیل بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) نشان از استراحت پس از حرکت صعودی دارد. پس از شکستی که به سمت بالا رخ داد، قیمت بیت کوین توانست بالای MA 200 خود را حفظ کند. در این شرایط می‌توان انتظار داشت ادامه حرکت صعودی از همین جا رقم بخورد و در مرحله اول باید منتظر بازپس گیری ۲۸۰۰۰ دلار و تثبیت بالای آن باشیم.

سپس ۲۸۳۰۰ دلار را باید عبور کنیم. از این ناحیه باید حرکت صعودی ادامه دار باشد و تا ۲۹۲۰۰ دلار و در نهایت ۳۱۰۰۰ دلار حرکت کنیم. انتظار برگشت قیمتی از ۳۲۰۰۰ دلار همچنان وجود دارد، پس تا وقتی از این ناحیه برگشتی نداشتیم، از انجام معاملات فروش پرهیز کنید.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در مسیر نزولی اما پس از کف مهمی که در ۲۵۸۰۰ دلار ثبت کردیم، امروز حرکت صعودی ادامه پیدا خواهد کرد. در مسیر صعودی حواسمان به منطقه پر از فروش ۲۹۶۰۰ دلار نیز باید باشد، چون این جا سفارشات فروش زیادی وجود دارد. اما به نظر کف قیمتی بالاتر آمده است و ۲۷۵۰۰ دلار کف مهمی برای بیت کوین شده است و حفظ این ناحیه از اهمیت زیادی برخوردار است.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI نشان می‌دهد، این شاخص از مرحله اشباع خرید خارج شده و حالا یک بار دیگر می‌تواند افزایش را رقم بزند. در حال حاضر ۶۷ را نشان می‌دهد که بالاتر از خط مقاومت خودش است، پس می‌توان انتظار افزایش بیشتر را داشت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 9 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۷۷۰۰ دلار و پس از آن ۲۷۹۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۸۵۰۰ دلار، ۲۹۵۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر بالاخره از سمت پایین شکست را تائید کرد و بالاخره به منطقه حساس ۷.۳۱ درصد رسیدیم. این ناحیه از پایین شکسته شود و تثبیت دهد، ریزش می‌تواند ادامه دار شود و انتظار حرکت به سمت ۷.۲۶ درصد و ۷.۱۸ درصد را از این شاخص داریم. البته برای ادامه مسیر نزولی این شاخص باید منتظر از دست رفتن سطح ۷.۳۸ درصد باشیم.

تحلیل روزانه بیت کوین 9 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار بالاخره با یک مقاومت محکم در حوالی ۱۰۴ مواجه شد و مسیر را از سقف به سمت پایین آغاز کرده است. به نظر میاد این شاخص پس از شکست ۱۰۳.۶۲ به دنبال تارگت ۱۰۳.۴۷ باشد. در ادامه مسیر نزولی شکست ۱۰۳.۱۹۵ به سمت پایین می‌تواند به بازارهای مالی جان دوباره بدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 9 خرداد 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا