تحلیل بیت کوین امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

گاوهای بیت کوین به فشار خود ادامه می‌دهند، رالی صعودی هنوز به پایان نرسیده است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین افزایش جدیدی را در بالای مقاومت ۲۹۰۰۰ دلار آغاز کرد. اگر حرکت واضحی بالاتر از مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری وجود داشته باشد، بیت کوین می‌تواند افزایش یابد.

  • بیت کوین بالاتر از سطوح مقاومت ۲۸۸۰۰ و ۲۹۰۰۰ دلاری حرکت می‌کند.
  • قیمت بالای ۲۸۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر سطوح مقاومت ۲۹۸۰۰ و ۳۰۰۰۰ دلاری را پاک کند، جفت ارز می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.
  • در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) یک مثلث انقباضی بزرگ با پشتیبانی نزدیک به ۲۹۲۵۰ دلار شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین ۸ اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه حمایتی ۲۸۰۰۰ دلاری قوی باقی ماند. گاوهای BTC فعال بودند و توانستند قیمت را به بالای منطقه مقاومت ۲۸۵۰۰ دلاری برسانند. بالاتر از سطوح مقاومت ۲۸۸۰۰ دلار و ۲۹۰۰۰ دلار افزایش پیوسته داشت. قیمت نزدیک به منطقه مقاومت ۳۰۰۰۰ دلار معامله شد. اوج در نزدیکی ۲۹۸۸۲ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت سود است. بیت کوین بالای ۲۸۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود.

همچنین یک مثلث انقباض بزرگ با حمایت نزدیک به ۲۹۲۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD وجود دارد. حمایت مثلثی نزدیک به سطح ۲۳.۶% فیب اصلاحی حرکت رو به بالا از ۲۷۲۵۸ دلار نوسان پایین به ۲۹۸۸۲ دلار است. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۹۸۰۰ دلار و خط روند مثلث است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک منطقه ۳۰۰۰۰ دلاری است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری می‌تواند بیت کوین را به ۳۰۵۰۰ دلار برساند. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای آزمایش مانع کلیدی در ۳۱۲۰۰ دلار باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۹۸۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند دوباره شروع به کاهش دوباره کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۲۹۲۵۰ دلار و منطقه مثلث است. شکست نزولی به زیر مثلث ممکن است قیمت را به سمت سطح اصلاح فیب ۵۰ درصدی حرکت صعودی از ۲۷۲۵۸ دلار به تا ۲۹۸۸۲ دلار سوق دهد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۸۲۵۰ دلاری یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. هر ضرر بیشتر می‌تواند، بیت کوین را در کوتاه مدت به ۲۷۸۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY نتوانست از سقف کانال نزولی به سمت بالا حرکت خاصی را بزند و زیر مقاومت خود در ۱۰۲ گیر کرده است پس بهتره منتظر حرکت نزولی بیشتر از این شاخص باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه ۸ اردیبهشت 1402

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر همچنان در مثلث خود قرار دارد و نتوانسته است از مثلث خارج شود. باید تا زمان تصمیم گیری حرکتی مواظب پوزیشن‌های خودتون باشید و بهتره تا اون موقع که روند حرکتی جدیدی شکل نگرفته است،‌ معامله نکنید.

تحلیل بیت کوین امروز ۸ اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ در تایم فریم روزانه برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالای ۵۵ قرار گرفته است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۹۲۵۰ دلار و پس از آن ۲۸۵۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۹۸۰۰ دلار، ۳۰۰۰۰ دلار و ۳۰۵۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا