تحلیل بیت کوین امروز ۸ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

افزایش قیمت بیت کوین تا ۲۸۸۵۰ دلار رقم خورد. اصلاح برای ادامه حرکت تا کجا ادامه خواهد داشت؟

 

تحلیل امروز بیت کوین

تحلیل بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) نشان از حرکت صعودی قوی دارد. در شرایطی که بازار در انتظار تائیدیه برای ورود بود، بالاخره بیت کوین توانست دو کف خود را در حوالی ۲۵۸۰۰ دلار تائید کند و افزایش قیمت را از این ناحیه رقم بزند. اما نکته‌ای که وجود دارد همین مقاومت ۲۸۵۰۰ دلار است که فعلا جلوی افزایش قیمت را گرفته است.

برای ورود این بار باید منتظر شکست ۲۸۵۰۰ دلار بمونیم. شکست این مقاومت می‌تواند قیمت بیت کوین را تا ۲۹۵۰۰ دلار و سپس ۳۰۰۰۰ دلار ادامه دهد. این ناحیه بسیار اهمیت دارد. چون اگر از بالا بشکنیم، می‌توان انتظار داشت حرکت صعودی تا ۳۱۰۰۰ دلار، ۳۲۰۰۰ دلار و در نهایت تا ۳۵۰۰۰ دلار ادامه داشته باشد. این اتفاق خوبی برای بازار خواهد بود. چون ۳۵۵۰۰ دلار مقاومت بسیار حائز اهمیتی است که با شکست آن ۴۲۰۰۰ دلار در دسترس خواهد بود.

تحلیل بیت کوین 8 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

اما در حال حاضر باید منتظر قیمت از ۲۷۸۰۰ دلار باشیم تا بتوان ادامه اصلاح را از بیت کوین انتظار داشت. در این شرایط اصلاح قیمتی می‌تواند تا ۲۷۶۰۰ دلار نیز ادامه پیدا کند. اما اگر می‌خواهید کم ریسک‌تر رفتار کنید باید منتظر شکست ۲۷۳۰۰ دلار بمانید، آن وقت می‌توان انتظار حرکت تا ۲۶۶۰۰ دلار را و حتی کف‌های پایین‌تر را داشته باشیم. پس تا زمانی که بالای ۲۷۵۰۰ دلار باشیم، همچنان انتظار رفتار صعودی را برای بیت کوین داریم.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI بیت کوین نشان می‌دهد که بیت کوین تا محدوده بالای ۷۰ حرکت خود را آغاز کرده است و تا ۸۰ خود را افزایش داده است. در حال حاضر این شاخص به سمت پایین حرکت می‌کند که در حوالی ۶۴ در تایم فریم ۱ ساعته یک حمایت خوبی دارد که می‌تواند یک‌بار دیگر حرکت صعودی را ادامه دهد و قیمت بیت کوین را به سمت ۲۹۵۰۰ دلار حرکت دهد. اما در صورتی که RSI در تایم ۱ ساعته نتواند ۶۴ را حفظ کند و ریزش را ادامه دهد، منجر به افزایش اصلاح قیمتی بیت کوین خواهد شد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 8 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۷۸۵۰ دلار و پس از آن ۲۷۶۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۸۵۰۰ دلار، ۲۹۵۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر روز گذشته ریزش شارپی را رقم زد و پس از شکست ۷.۶۰ و ۷.۵۲ درصد ریزش را تا ناحیه ۷.۳۱ درصد ادامه داد. در تایم فریم ۱ ساعته دامیننس تتر یک اصلاح صعودی را آغاز کرده است که در حال حاضر ۳ بار از این ناحیه ریجکت شده و در ناحیه حساسی قرار دارد. چون ریزش بیشتر این شاخص می‌تواند به افزایش قیمت بیت کوین کمک کند. این شاخص می‌تواند تا ۷.۴۵ درصد و حتی ۷.۵۲ افزایش اصلاحی داشته باشد و سپس ریزش خود را تا ۷.۱۸ درصد ادامه دهد.

تحلیل روزانه بیت کوین 8 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار پس از باز شدن بازارها امروز حرکت خود را آغاز کرد و فعلا درگیر با ترندلاین نزولی خودش است و نتوانسته این ناحیه را بشکند. در صورت ریزش بیشتر می‌توان انتظار داشت دوباره به سطح ۱۰۳.۶۲ و ۱۰۳.۴۴ حرکت کند. در صورتی که خط روند نزولی خودش را در همین حوالی بشکند، ریزش این شاخص می‌تواند ادامه‌دار باشد. اما در صورتی که بالای ۱۰۴ حرکتی را آغاز کند، آن وقت بازارهای مالی با فشار فروش مواجه خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 8 خرداد 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا