تحلیل بیت کوین امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین شاهد افزایش نوسانات بود، اما این یک کارت تخفیف برای خریداران ارزهای دیجیتال است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین شاهد چند حرکت وحشیانه بالاتر از سطح محوری ۲۸۵۰۰ دلار بود. بیت کوین اکنون در حال افزایش است و نشانه‌های مثبتی بالاتر از سطح ۲۸۸۰۰ دلار نشان می‌دهد.

  • بیت کوین به شدت صعود کرد و سپس به سمت حمایت ۲۷۲۵۰ دلاری برگشت.
  • قیمت بالای ۲۸۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر سطوح مقاومت ۲۹۴۰۰ و ۲۹۵۰۰ دلاری را پاک کند، جفت ارز می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.
  • یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۲۷۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی کوینکس) شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین 7 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین از ناحیه حمایتی ۲۷۰۰۰ دلار شروع به افزایش زیادی کرد. بیت کوین بیش از ۲۰۰۰ دلار صعود کرد و منطقه مقاومتی ۲۹۲۵۰ دلاری را شکست. حتی قبل از ظهور خرس‌ها مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری را آزمایش کرد. اما از بالاترین سطح ۳۰۰۳۷ دلار کاهش شدیدی داشت. بیت کوین بیش از ۲۰۰۰ دلار سقوط کرد و حمایت ۲۷۲۵۰ دلاری را در جایی که گاوها ظاهر شدند، دوباره آزمایش کرد. قیمت اکنون در حال افزایش است و بالای ۲۸۰۰۰ دلار معامله می‌شود. همچنین بالای ۲۸۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۲۷۸۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می‌گیرد.

گاوها قیمت را به بالای سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۳۰۰۳۷ دلار تا ۲۷۲۵۸ دلار رساندند. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۹۴۰۰ دلار است. سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۳۰۰۳۷ دلار تا ۲۷۲۵۸ دلار نیز نزدیک منطقه ۲۹۴۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی منطقه ۲۹۵۰۰ دلار قرار دارد. بسته شدن بیش از مقاومت ۲۹۵۰۰ دلاری می‌تواند بیت کوین را به ۳۰۰۰۰ دلار برساند. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای آزمایش مانع کلید در ۳۱۰۰۰ دلار باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۹۴۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند دوباره شروع به کاهش دوباره کند. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۸۶۵۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۸۰۰۰ دلاری یا خط روند است. شکست نزولی و بسته شدن به زیر سطح حمایت ۲۸۰۰۰ دلاری ممکن است قیمت را به سمت حمایت ۲۷۵۰۰ دلاری سوق دهد. هر ضرر بیشتر ممکن است بیت کوین را به ۲۷۲۵۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY روز گذشته روز پر نوسانی را تجربه کرد. این شاخص نتوانست از ۱۰۱.۴۱ عبور کند و ریزش را از این ناحیه آغاز کرد. سپس در کف ۱۰۰.۶۰ استراحت کرد و پس از برخورد به این ناحیه افزایشی را تجربه کرد و از بالای سطح حمایتی روزانه خود افزایش یافت. در حال حاضر این شاخص در حال رنج در محدوده ۱۰۰ و ۱۰۱ است. به نظر عبور از ۱۰۰.۳۳ می‌تواند مسیر نزولی این شاخص را هموار کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 7 اردیبهشت 1402

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر نیز همانند قیمت بیت کوین نوسان شدیدی را روز گذشته رقم زد. در واقع دامیننس تتر تا ۷.۴۰ درصد افزایش را تجربه کرد. اما از طرفی تا ناحیه ۰.۳۸۲ فیبوناچی خود حوالی ۶.۷۷ درصد حمایت شد. در نهایت این نوسان در ۷.۱۴ درصد کندل روزانه خود را بست. اما امروز زیر سطح ۰.۷۸ درصد فیبوناچی کندل روزانه آغاز به کار کرد. سپس ریزش را تا ۶.۹۱ درصد ادامه داد. حال باید منتظر عبور از ناحیه حمایتی ۶.۹۹ درصد باشیم تا بتوانیم به افزایش قیمت بیت کوین امیدوار باشیم.

تحلیل بیت کوین امروز 7 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ در تایم فریم روزانه برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالای ۵۰ قرار گرفته است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۸۶۵۰ دلار و پس از آن ۲۸۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۹۴۰۰ دلار، ۲۹۵۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا