تحلیل بیت‌ کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز، ۷ مهر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

انعطاف‌پذیری قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که یک صعود قریب‌الوقوع در راه است.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

تحلیل بیت کوین در برابر دلار آمریکا نشان می‌دهد، علاقه‌مندان خرید زیادی را در نزدیکی ۱۸۵۰۰ دلار انجام داده‌اند. بیت کوین در حال بهبود شرایط قیمتی در بازار است و احتمال دارد که یک افزایش جدید بالاتری از مقاومت ۲۰۰۰۰ دلاری وجود داشته باشد.

بیت کوین ریزش بیشتری نکرد و ثابت ماند. گاوها دوباره از منطقه حمایتی ۱۸۵۰۰ دلاری محافظت و حمایت کردند. قیمت بالای ۱۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. یک کانال کوتاه مدت حمایتی نزدیک به ۱۹۲۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده Tradingview.com) در حال شکل گیری است. اگر حرکت واضحی در بالای منطقه مقاومت ۱۹۶۵۰ دلاری وجود داشته باشد، این جفت ارز می‌تواند یک رالی تازه را تا بالای ۲۰۰۰۰ دلار آغاز کند.

قیمت بیت کوین حمایت کلیدی خود را نگه می‌دارد. قیمت بیت کوین از سطح محوری ۲۰۰۰۰ دلار به شدت کاهش یافت. قیمت بیت کوین به زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلار سقوط کرد؛ اما گاوها در نزدیکی منطقه حمایت ۱۸۵۰۰ دلار فعال بودند. به نظر می‌رسد که قیمت در نزدیکی منطقه ۱۸۵۰۰ دلاری به خوبی پشتیبانی می‌شود و ردهای متعددی در همان منطقه قابل مشاهده است. قیمت در حال حاضر، درحال افزایش است و حرکتی به بالای منطقه مقاومت ۱۹۰۰۰ دلاری وجود دارد. گاوها قیمت را به بالای سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۲۰,۳۸۳ دلار بالا به پایین ۱۸,۴۸۷ دلار رساندند.

قیمت بیت کوین، اکنون بالای ۱۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک کانال کوتاه مدت با پشتیبانی نزدیک به ۱۹۲۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل گیری است. در روند صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۱۹۶۰۰ دلار است. حرکت به سطح ۶۱.۸% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی، از ۲۰۳۸۳ دلار به پایین ۱۸۴۸۷ دلار نزدیک است. بسته شدن کندل بالاتر از سطح ۱۹۶۵۰ دلار ممکن است، یک افزایش تازه را آغاز کند. در مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند تا ۲۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. هرگونه سود بیشتر ممکن است، قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری افزایش دهد.

 

تحلیل بیت کوین

کاهش یا افزایش قیمت بیت کوین؟

اگر بیت کوین نتواند بالاتر از منطقه مقاومت ۱۹۶۵۰ دلاری خود را بازیابی کند، ممکن است یک نزول جدید را آغاز کند. حمایت فوری در روند نزولی نزدیک به منطقه ۱۹۲۸۰ دلار و خط روند کانال است. پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۹۲۰۰ دلاری و SMA 100 ساعته است. پشتیبانی اصلی نزدیک به ۱۹۰۰۰ دلار است. هر ضرر بیشتر ممکن است به کاهش به سمت منطقه حمایتی ۱۸۵۰۰ دلار منجر شود.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه صعودی سرعت خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی: ۱۹۲۰۰ دلار و پس از آن ۱۹۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۱۹۶۵۰ دلار، ۲۰۰۰۰ دلار و ۲۰۵۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا