تحلیل بیت کوین امروز ۷ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل بیت کوین امروز، بیت کوین نمی‌تواند از سقف‌های بالاسری عبور کند.

 

تحلیل امروز بیت کوین

تحلیل بیت کوین امروز، در حال تلاش برای بالا رفتن از سطح مقاومتی ۲۹۴۰۰ دلاری است. اما بیت کوین همچنان موفق به شکست نشده است. پس می‌توان انتظار حرکت نزولی را داشت.

  • بیت کوین در تلاش است تا از سطح ۲۹۴۰۰ و ۲۹۵۰۰ دلار بالاتر برود.
  • قیمت زیر ۲۹۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود.
  • این جفت ارز می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد، مگر این‌که بالاتر از مقاومت ۲۹۶۰۰ دلار بسته شود.
  • در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) به زیر خط روند صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۲۹۳۰۰ دلار شکسته شد.

تحلیل امروز بیت کوین 7 مرداد ۱۴۰۲

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل بیت کوین امروز نشان می‌دهد، بیت کوین تا زمانی که نتوانسته بالای مقاومت ۲۹۶۰۰ دلار تثبیت دهد، می‌تواند روند خودش را ادامه دهد. در صورتی که بالای این قیمت حرکت کنیم، آن وقت می‌توان انتظار حرکت صعودی بیشتری را از بیت کوین داشته باشیم. اما اورد بلاک‌های جا مانده در بیت کوین حوالی ۲۸۰۰۰ دلار همچنان امیدوار به ریزش بیشتر بیت کوین هستند. در صورتی که قیمت بیت کوین نتواند از پس مقاومت‌های بالایی خودش در حوالی ۲۹۴۰۰ دلار تا ۲۹۶۰۰ دلار بر بیاید، باید منتظر حمایت ۲۹۱۲۰ دلار باشیم. با از دست رفتن این حمایت حساس می‌توان انتظار ریزش بیشتر را برای این شاخص داشته باشیم. در واقع زیر این حمایت مهم می‌توان انتظار حرکت نزولی بیشتری تا محدوده ۲۸۸۰۰ دلار و ۲۸۵۰۰ دلار را داریم.

برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید.

 

نمودار RSI در تحلیل بیت کوین امروز

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته در محدوده مقاومتی قرار گرفته است. در صورتی که این ناحیه را بشکند، ادامه حرکت صعودی رقم می‌خورد. در غیر این صورتی ریزش بیشتر محتمل‌تر است.

نمودار RSI بیت کوین 7 مرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

  • سطوح حمایتی: ۲۹۱۲۰۰ دلار و پس از آن ۲۸۸۰۰ دلار.
  • سطوح مقاومتی: ۲۹۴۰۰ دلار، ۲۹۵۰۰ دلار و ۲۹۸۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر همچنان زیر خط روند نزولی خودش قرار دارد. اگر زیر خط روند صعودی تثبیت شود و خط روند صعودی دیگر را در پیش خواهد داشت. در صورتی که از دست برود، می‌توان انتظار ریزش سنگین‌تری را برای دامیننس تتر داشت. پس در صورتی که بالای خط روند تثبیت شود، می‌تواند دوباره به ناحیه قرمز رنگ نفوذ کند.

دامیننس تتر USDT.D 7 مرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار تغییراتی را ثبت نمی‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

 

آخرین اخبار بیت کوین امروز

اخبار امروز بیت کوین اهمیت خاصی دارد و بر روی ترید روزانه معامله‌گران تاثیر گذار است. از همین رو تصمیم گرفتیم، آخرین اخبار بیت کوین را در تحلیل روزانه بیت کوین قرار دهیم.

بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما قطعیتی وجود ندارد. تحلیل‌ها دیدگاه شخصی است، سیگنال معامله نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا