تحلیل بیت کوین امروز ۶ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

احتمال خروج از مثلث وجود دارد، اما در شرایطی تصمیم بگیرید که تائیدیه شکست در تایم فریم بالاتر گرفته شود.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین در حال تلاش برای افزایش مجدد از منطقه ۳۰۰۰۰ دلاری است. اگر بیت کوین ۳۰۵۰۰ دلار و SMA 100 ساعته را پاک کند، می‌تواند شتاب صعودی به دست آورد. در صورتی که بالای ۳۰۶۰۰ دلار تثبیت دهد، می‌توان به ادامه روند صعودی آن امیدوار بود.

  • بیت کوین سودهای بالاتر از منطقه حمایتی ۳۰۰۰۰ دلاری را حفظ کرده است.
  • قیمت زیر ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • اگر قیمت ۳۰۵۰۰ دلار و SMA 100 ساعته کاهش یابد، این جفت می تواند افزایش جدیدی را آغاز کند.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار آمریکا (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) شکل می گیرد.

تحلیل بیت کوین 6 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین یک اصلاح نزولی را زیر سطح حمایت ۳۰۵۰۰ دلار آغاز کرد. بیت کوین حتی به زیر منطقه حمایتی ۳۰۰۰۰ دلاری هم رسید؛ اما نقاط منفی آن محدود بود. قیمت پایین نزدیک به ۲۹۹۱۴ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون به آرامی در حال افزایش است. این ارز بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی ریزش اخیر از ۳۱۴۳۵ دلار تا ۲۹۹۱۴ دلار معامله شد. در حال حاضر بالاتر از سطح ۳۰۵۵۰ دلار معامله می‌شود.

به نظر می رسد قیمت بیت کوین با مقاومت نزدیک به ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته مواجه است. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار آمریکا شکل می‌گیرد که بالاتر از آن، گاوها ممکن است در جلسات آتی افزایش جدیدی را انجام دهند.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳۰۸۵۰ دلار است. این نزدیک به سطح ۶۱.۸% اصلاح فیبوناچی مربوط به اصلاح نزولی اخیر از نوسان ۳۱۴۳۵ دلار به پایین ۲۹۹۱۴ دلار است که بالاتر از آن ممکن است، قیمت به منطقه مقاومت ۳۱۴۰۰ دلاری بازگردد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۲۰۰۰ دلار است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۳۲۰۰۰ دلاری ممکن است، بیت کوین را به ۳۲۵۰۰ دلار برساند. هر گونه سود بیشتر می تواند قیمت را به سمت منطقه مقاومتی ۳۳۲۰۰ دلاری سوق دهد.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۵۰۰ دلاری را از بین ببرد، می تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری در مسیر نزولی نزدیک به سطح ۳۰۰۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۹۵۵۰ دلار است که زیر آن می‌تواند به سمت حمایت ۲۹۲۰۰ دلار افت کند. هر ضرر بیشتر ممکن است، در کوتاه مدت قیمت را به ۲۸۵۰۰ دلار برساند.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته نشان از حرکت این شاخص به سمت خط میانگین دارد. اگر بتواند خود را به بالای خط زرد رنگ برساند و بالای آن حرکتی را آغاز کند، در واقع همراه می‌شود با ادامه حرکت صعودی بیت کوین تا حوالی ۳۲۰۰۰ دلار که در این صورت دوباره RSI می‌تواند، در تایم فریم ۴ ساعته خود را به منطقه اشباع برساند. در غیر این صورت اگر به زیر ۵۰ حرکتی را آغاز کند، با ریزش قیمت همراه خواهد بود.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 6 تیر 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۳۰۰۰۰ دلار و پس از آن ۲۹۵۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۶۰۰ دلار، ۳۱۰۰۰ دلار و ۳۱۴۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر در حال حاضر می‌تواند تا ناحیه ۷.۲۳ درصد ریزش را تحمل کند. در صورتی که به ۷.۲۰ درصد برسد و کندل ۴ ساعته زیر این ناحیه بسته شود، می‌توان به مسیر صعودی بیت کوین امیدوار بود. در این شرایط بعد از دست رفتن کف قبلی حوالی ۷.۲۰ درصد می‌توان انتظار داشت تا ۷.۱۰ درصد نیز حرکت نزولی را در دامیننس تتر شاهد باشیم. اما در شرایطی که روند صعودی را از ۷.۲۹ درصد آغاز کند، آن وقت می‌تواند خود را حتی تا ۷.۳۸ درصد درصد نیز برساند.

تحلیل روزانه بیت کوین 6 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار همچنان در زیر خط روند به مسیر نزولی خودش ادامه می‌دهد. در این شرایط شاخص دلار تا وقتی که شکستی بالای این خط روند نداشته باشد، روند نزولی را در پیش خواهد داشت. در مسیر نزولی ریزش از ۱۰۲.۲۱ می‌تواند رقم بخورد. در شرایطی که تارگت بعدی شاخص دلار در مسیر نزولی ۱۰۱.۵۵ خواهد بود.  برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 6 تیر 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا