تحلیل بیت کوین امروز، ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

افزایش قیمت بیت کوین با قدرت نیست؛ مگر از ۲۸۰۰۰ دلار عبور کند.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین افزایش تازه ای را نشان می‌دهد اما ۲۹ هزار دلار کلید سود بیشتر است
قیمت بیت کوین از حمایت ۲۷۰۰۰ دلاری بالاتر می‌رود. بیت کوین باید ۲۹۰۰۰ دلار را تسویه کند تا در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه دهد.

  • بیت کوین یک پایه تشکیل داد و بالاتر از مقاومت ۲۷۵۰۰ دلاری اصلاح شد.
  • قیمت بالای ۲۷۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر از سطوح مقاومتی ۲۸۴۰۰ و ۲۹۰۰۰ دلاری عبور کند، جفت می‌تواند به رشد خود ادامه دهد.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در بالای خط روند نزولی متصل با مقاومت نزدیک به ۲۷۶۰۰ دلار شکسته شد.

تحلیل بیت کوین 6اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین کاهش خود را به زیر سطح ۲۷۵۰۰ دلار افزایش داد. با این حال، بیت کوین با قیمت مناسب بالاتر از منطقه ۲۷۰۰۰ دلاری باقی ماند. قبل از اینکه قیمت شروع به اصلاح صعودی کند، قیمت پایین نزدیک به ۲۶۹۶۹ دلار تشکیل شد.

قیمت توانست به بالای مقاومت ۲۷۵۰۰ دلار صعود کند. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار آمریکا، در بالای خط روند نزولی با مقاومت نزدیک به ۲۷۶۰۰ دلار شکسته شد. اکنون بالای ۲۷۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. قیمت بیت کوین اکنون در نزدیکی سطح ۲۸۴۰۰ دلار با مقاومت روبرو شده است. اوج در نزدیکی ۲۸۴۰۷ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت سود است. این بازار بسیار بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از ۲۶,۹۶۹ دلار به بالاترین ۲۸,۴۰۷ دلار معامله می‌شود.

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۸۴۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک منطقه ۲۹۰۰۰ دلاری است. بسته شدن به بالای مقاومت ۲۹۰۰۰ دلاری می‌تواند شروع یک افزایش مناسب باشد. در مورد ذکر شده، ممکن است قیمت به سمت منطقه مقاومت ۲۹۸۰۰ دلار افزایش یابد. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای آزمایش ۳۰۰۰۰ دلار باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۸۴۰۰ دلاری را برطرف کند، می‌تواند به نزول واکنش نشان دهد. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۲۸۰۰۰ دلار است. پشتیبانی اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۷,۸۰۰ دلار یا سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از پایین ۲۶,۹۶۹ دلار به بالاترین ۲۸,۴۰۷ دلار است. شکست نزولی و بسته شدن به زیر سطح حمایت ۲۷۶۸۰ دلار ممکن است قیمت را به سمت حمایت ۲۷۵۰۰ دلاری سوق دهد. هر ضرر بیشتر ممکن است بیت کوین را به ۲۷۰۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY روز سخت و پر نوسان را پشت سر گذاشت و پس از رسیدن به سقف ۱۰۱.۵ ریجکت شد و تا ناحیه ۱۰۰.۷۶ نیز ریزش خود را ادامه داد. اما امروز پس از این که نتوانست از ناحیه حساس ۱۰۱.۴۱ عبور کند، ریزش را ادامه داد و به ۱۰۱ نیز رسید. در ادامه باید منتظر ریزش بیشتر شاخص دلار نیز باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 6 اردیبهشت 1402

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر بالاخره از سقف خود در حوالی ۷.۳۳ درصد شکسته شد. شکست پر قدرت بود و توانست از ناحیه حمایتی بعدی در حوالی ۷.۱۴ درصد نیز عبور کند. باید منتظر رسیدن دامیننس تتر به ناحیه حمایتی بعدی در حوالی ۶.۹۹ درصد باشیم. در این صورت می‌توان به ناحیه بعدی فیبوناچی اصلاحی در دامیننس تتر امیدوار بود. جایی که دامیننس تتر می‌تواند حتی به ناحیه ۶.۸۸ درصد برسد. عبور از این ناحیه می‌تواند شکست سقف ۳۱۰۰۰ دلاری بیت کوین را رقم بزند. اما برای ادامه روند صعودی دامیننس تتر باید منتظر بازپس گیری منطقه ۷.۱۴ درصد و در نهایت شکست ۷.۳۳ درصد رو به بالا باشیم.

تحلیل بیت کوین امروز 6 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ در تایم فریم روزانه برای جفت ارز BTC/USD اکنون بر روی ۵۰ قرار گرفته است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۸۰۰۰ دلار و پس از آن ۲۷۶۸۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۸۴۰۰ دلار، ۲۹۰۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

‫۲ نظرها

  1. ممنونم بابت همه زحمات شما اکثر تحلیلهای شما درست بودن من مدتی پیگیر مطالب شما هستم غالب تحلیلها به پیش بینی درست انجامید و از این بابت ممنونم

    1. درود بر شما. ممنونم از پیگیری و دنبال کردن تحلیل‌‌ها؛ امیدوارم در شرایط سخت اقتصادی بتونیم اندک درآمدی را در کنار هم رقم بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا