تحلیل بیت کوین امروز ۶ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین و تشکیل الگوی کف دوقلو، می‌تواند موجب افزایش موقت قیمت شود.

 

تحلیل امروز بیت کوین

تحلیل بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) نشان می‌دهد، پس از این که ما کف ۲۵۸۱۲ دلار را دیدیم، یک افزایش تا ۲۷۵۰۰ دلار را رقم زدیم. اما سپس از این ناحیه ریجکت شدیم و یک بار دیگر تا همین حوالی اما با کفی بالاتر در محدوده ۲۵۸۷۰ دلار تثبیت شدیم.

تحلیل بیت کوین 6 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

این تثبیت بالای ۲۵۸۰۰ دلار می‌تواند، نشانه خوبی باشد. از طرفی این ۲ کندل پین بار نشان از کف دوقلو در این‌جای بازار دارد. از طرفی همچنان زیر ناحیه ۲۷۵۰۰ دلار قرار داریم و این یعنی همچنان نزولی هستیم تا زمانی که بتوانیم از این ناحیه مقاومتی در وحله اول عبور کنیم. سپس بتوانیم ۲۸۳۰۰ دلار را پس بگیریم. آن وقت می‌توان روی صعودی شدن قیمت تا حوالی ۳۰۰۰۰ دلار حرکت کنیم. پس تا خارج نشدن از این باکس نمی‌توان تصمیم درستی از ادامه حرکت گرفت.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته نشان می‌دهد که در بالای منطقه ۵۰ قرار داریم و حرکت به سمت پایین و بالا به یک اندازه قابل پیش بینی است. اما همان‌طور که در تصویر می‌بینید، سقف‌های پایین‌تر و کف‌های بالاتر در این شاخص باعث ساخت مثلثی شده است که شکست از هر طرف می‌تواند حرکت به سمت آن طرف را رقم بزند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 6 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۴۰۰ دلار و پس از آن ۲۶۲۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۹۲۰ دلار، ۲۷۰۰۰ دلار و ۲۷۲۸۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر از ناحیه ۷.۷۵ درصد ریجکت شد و ریزش سنگینی را تجربه کرد. این حرکت ایمپالسیو به سمت ۷.۶۳ درصد ادامه پیدا کرد. اما در اصلاح خود تا ۷.۶۹ درصد افزایش داشت و سپس از این ناحیه ریزش را ادامه داد. در حال حاضر شاخص دلار ۷.۶۶ درصد را نشان می‌دهد و از خط روند نزولی خودش ریزش بیشتری را رقم خواهد زد. اما ریزش اصلی وقتی اتفاق خواهد افتاد که به زیر ۷.۶۳ درصد حرکت کنیم.

تحلیل روزانه بیت کوین 6 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار امروز تغییراتی را ثبت نمی‌کند و در عدد ۱۰۳.۸۳ فعلا متوقف شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا