تحلیل بیت کوین امروز، ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

افزایش قیمت بیت کوین با قدرت نیست؛ مگر از ۲۸۰۰۰ دلار عبور کند.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین نشانه‌های نزولی زیر منطقه ۲۸۰۰۰ دلاری را نشان می‌دهد. بیت کوین باید ۲۸۰۰۰ دلار را باز پس گیری کند تا در روزهای آینده ضرر بیشتری نکند.

  • بیت کوین برای رسیدن به سرعت بالای منطقه مقاومت ۲۸۰۰۰ دلار تلاش کرد.
  • قیمت زیر ۲۷۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • در صورت بسته شدن بیش از ۲۸۰۰۰ دلار، این جفت ارز می‌تواند موج بهبود مناسبی را آغاز کند.
  • در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) یک خط روند نزولی متصل با مقاومت نزدیک به ۲۷۶۵۰ دلار شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین 5 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین در نزدیکی منطقه ۲۷۲۰۰ دلاری حمایت پیدا کرد و یک اصلاح صعودی را آغاز کرد. بیت کوین به بالای سطح ۲۷۸۰۰ دلار صعود کرد؛ اما صعود آن محدود بود. قیمت بیت کوین منطقه مقاومتی ۲۸۰۰۰ دلاری را آزمایش کرد. سقف قیمتی نزدیک به ۲۸۰۰۰ دلار تشکیل شد و قیمت به مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری واکنش نشان داد و به سمت نزول سوق پیدا کرد. منطقه حمایتی ۲۷۲۰۰ دلاری را شکست و سطح ۲۷۰۰۰ دلار را آزمایش کرد. پایین‌ترین قیمت در نزدیکی ۲۶۹۶۹ دلار تشکیل شده و قیمت حمایت شد و دوباره در حال تلاش برای اصلاح صعودی است.

یک خط روند نزولی مرتبط با مقاومت نزدیک به ۲۷۶۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل گرفته است. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۷۶۵۰ دلار و خط روند است. خط روند با ۶۱.۸% سطح اصلاح فیب در کاهش اخیر از ۲۸۰۰۰ دلار به پایین ۲۶۹۶۹ دلار همزمان است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک منطقه ۲۸۰۰۰ دلاری است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری می‌تواند شروع یک افزایش مناسب باشد. در این مورد، شاید قیمت به سمت منطقه مقاومتی ۲۸۴۰۰ دلار افزایش یابد. هرگونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای آزمایش ۲۹۲۰۰ دلار باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۷۶۵۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۷۱۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۷۰۰۰ دلاری است. شکست نزولی و بسته شدن به زیر سطح حمایت ۲۷۰۰۰ دلاری ممکن است قیمت را به سمت حمایت ۲۶۵۰۰ دلاری سوق دهد. هر ضرر بیشتر ممکن است بیت کوین را به ۲۶۰۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY پس از برخورد به مقاومت ۱۰۱.۴۷ ریجکت شد و نتوانست مسیر صعودی خود را هموار کند. سپس ریزش را از این ناحیه ادامه داد. ۱۰۰.۸۹ کم‌ترین عددی بود که شاخص دلار به خودش دید و کندل دیروز خود را بست. امروز اما ۱۰۰.۷۶ شاخص دلار را حمایت موقتی کرد و تا ۱۰۰.۹۴ شاخص دلار را بالا برد. اما مسیر فعلی نزولی است و باید منتظر ریزش‌های بیشتری باشیم. ۱۰۰.۳۳ حمایتی است که اگر از بین برود، کف‌های جدیدتری در دسترس خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 5 اردیبهشت 1402

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر روز پر نوسان را سپری کرد. در حالی که به محدوده مقاومتی خود رسیده است؛ ۷.۳۸ درصد را به عنوان سقف موقتی خود پذیرفت و از این ناحیه ریجکت شد. سپس تا کف ۷.۱۱ درصد نیز ریزش خود را ادامه داد نوسان شدیدی را در بازار رقم زد. بر اساس فیبوناچی اصلاحی پس از حرکتی که از محدوده ۶.۴۲ درصد شروع شد، تا به حال محدوده ۱ فیبوناچی را تکمیل کرده و می‌تواند ریزش را دوباره رقم بزند. در حال حاضر به مقاومت روزانه رسیدیم که برگشت از این ناحیه بسیار محتمل به نظر می‌رسد.

تحلیل بیت کوین امروز 5 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ برای جفت ارز BTC/USD اکنون زیر ۴۵ است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۷۱۰۰ دلار و پس از آن ۲۷۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۷۶۵۰ دلار، ۲۸۰۰۰ دلار و ۲۸۴۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا