تحلیل بیت کوین امروز، ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

افزایش قیمت بیت کوین می‌تواند از سر گرفته شود؛ اما ۱۰۰ SMA کلید آن است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین در حال تلاش برای افزایش مجدد از حمایت ۲۷۲۰۰ دلاری است. بیت کوین باید ۲۸۰۰۰ دلار را تسویه کند تا در کوتاه مدت افزایش مناسبی داشته باشد.

  • بیت کوین کاهش خود را به زیر منطقه حمایتی ۲۸۰۰۰ دلار افزایش داد.
  • قیمت زیر ۲۸۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود.
  • اگر یک بسته بالاتر از SMA ساعتی ۱۰۰ وجود داشته باشد، این جفت می‌تواند یک افزایش ثابت را آغاز کند.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۷۵۰۰ دلار شکسته شد.

تحلیل بیت کوین 4اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین در مسیر نزولی زیر منطقه ۳۰۰۰۰ دلار باقی ماند. بیت کوین کاهش خود را ادامه داد و زیر حمایت ۲۸۰۰۰ دلار معامله شد. در نهایت، سطح حمایتی ۲۷۲۰۰ دلاری را آزمایش کرد. کف قیمتی نزدیک به ۲۷۱۴۶ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت ضرر است. موج بهبودی جزئی قیمت بالاتر از سطح ۲۷۵۰۰ دلار وجود داشت. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا، یک شکست در بالای خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۷۵۰۰ دلار وجود دارد.

قیمت بیت کوین اکنون زیر ۲۸۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. در حال آزمایش سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۳۰۴۶۰ دلار تا ۲۷۱۴۶ دلار است. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۸۰۰۰ دلار است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری و SMA 100 ساعته می‌تواند یک افزایش مناسب را آغاز کند. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲۸۵۰۰ دلار در حال شکل گیری است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۸۸۰۰ دلاری است.

این نزدیک به سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از نوسان ۳۰۴۶۰ دلار تا ۲۷۱۴۶ دلار است. حرکت به بالای مقاومت ۲۸۸۰۰ دلار، نیاز به افزایش مناسب دارد. در این مورد، قیمت ممکن است دوباره به منطقه ۲۹۵۰۰ دلاری بازگردد. هرگونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای آزمایش ۳۰۰۰۰ دلار باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۷۴۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۷۲۰۰ دلاری است. شکست نزولی و بسته شدن به زیر سطح حمایت ۲۷۲۰۰ دلاری ممکن است قیمت را به سمت حمایت ۲۶۸۰۰ دلاری سوق دهد. هر ضرر بیشتر قیمت بیت کوین را می‌تواند به سمت ۲۶۵۰۰ دلار سوق دهد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY طی روزهای اخیر در مسیر نزولی خودش قرار داشت و بیشتر رنج در ناحیه ۱۰۱ را تجربه کرد. شاخص دلار از مقاومت ۱۰۱.۸۲ ریجکت شد و تا حمایت ۱۰۱.۱۰ ریزش خودش را ادامه داد. اما با توجه به ناحیه حمایتی در این‌ منطقه، شاخص دلار در یک باکس رنج قرار گرفت که حوالی ۱۰۱.۱۰ تا ۱۰۱.۸۲ قرار دارد. باید منتظر ادامه حرکت نزولی شاخص دلار باشیم. در ادامه حرکت، اولین حمایت مهم شاخص دلار در نزدیکی ۱۰۰.۳۳ است که می‌تواند باعث حمایت موقت شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین 4اردیبهشت1402

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر پس از این‌که توانست از کف خود حوالی ۶.۴۳ درصد حمایت شود، مسیر صعودی خود را ادامه داد و در طول روزهای جاری صعود به پله‌های بالاتر را در دستور کار قرار داد. سپس از نواحی مهمی که نقش مقاومت داشتند، در محدوده ۶.۷۷ درصد و ۶.۸۸ درصد عبور کرد و شکستی را رقم زد. این حرکت صعودی دامیننس تتر تا ۷.۳۳ درصد ادامه پیدا کرد. اما در این نقطه ریجکت شد و در حال حاضر عدد ۷.۲۵ درصد را نشان می‌‌دهد. حال در مسیر صعودی خودش دامیننس تتر مقاومت ۷.۳۳ درصد و پس از آن ۷.۵۸ درصد را پیش رو دارد.

حال انتظار می‌رود، در صورتی که روند صعودی تغییر پیدا کند و نزولی شود ۷.۱۴ درصد می‌تواند در نقش حمایت خود را نشان دهد. اگر ریزش‌ها در دامیننس تتر ادامه‌دار شود، می‌تواند ۶.۹۹ درصد را رقم بزند که این حرکت باعث افزایش قیمت بیت کوین نیز خواهد شد.

تحلیل بیت کوین امروز 4 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالای ۴۵ است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۷۴۰۰ دلار و پس از آن ۲۷۲۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۸۰۰۰ دلار، ۲۸۵۰۰ دلار و ۲۸۸۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا