تحلیل بیت‌ کوین

تحلیل بیت کوین امروز، ۴ مهر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین ثابت است، چرا نزدیک شدن به بالای ۲۰ هزار دلار کلید اصلی است.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

بیت کوین منطقه حمایتی کلیدی ۱۸۵۰۰ دلاری را در اختیار دارد. بیت کوین باید بالاتر از منطقه مقاومت ۲۰۰۰۰ دلاری باشد تا به حرکت به سمت بالا فکر کند. بیت کوین در حال تلاش برای به دست آوردن شتاب بالاتر از منطقه مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری است. اما قیمت زیر ۱۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.

یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۱۹,۰۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده Tradingview.com) در حال شکل‌گیری است. اگر حرکت واضحی در بالای منطقه مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری وجود داشته باشد، این جفت ارز می‌تواند، یک رالی تازه را برگزار کند. قیمت بیت کوین در حال رنج است. قیمت بیت کوین تلاش دیگری برای پاکسازی منطقه مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری انجام داد. با این حال، BTC نتوانست حرکت خود را حفظ کند و در کوتاه مدت، به زیر سطح ۱۹۴۰۰ دلار رسید.

اوج قیمتی نزدیک به ۱۹۳۹۲ دلار شکل گرفت و قیمت از آن جا کاهش یافت. یک حرکت به زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته وجود دارد. این جفت ارز تا ۱۸۶۴۵ دلار معامله شد و در حال حاضر در حال تثبیت ضرر است. افزایش جزئی بالاتر از سطح ۱۸۸۰۰ دلار وجود داشت. قیمت بیت کوین به بالای سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۱۹,۳۹۲ دلار به پایین ۱۸,۶۴۵ دلار سقوط کرد. در جهت صعودی، مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۱۹۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است.

همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۱۹۰۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD شکل می گیرد. خط روند نزدیک به سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی کاهش اخیر از ۱۹,۳۹۲ دلار به پایین ۱۸,۶۴۵ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک منطقه ۱۹۵۰۰ دلاری است. بسته شدن بالاتر از سطح ۱۹۵۰۰ دلار ممکن است، شروع یک افزایش تازه به ۲۰۰۰۰ دلار باشد. هرگونه سود بیشتر ممکن است شروع به افزایش ثابت کند و قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۲۱۵۰۰ دلار افزایش دهد.

 

تحلیل بیت کوین روزانه

 

کاهش تازه در بیت کوین؟

اگر بیت کوین نتواند بالاتر از منطقه ۱۹۵۰۰ دلاری خود را بازیابی کند، دوباره کاهش قیمت شروع می‌شود. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به منطقه ۱۸۶۵۰ دلاری است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۸۵۰۰ دلار است. حرکت واضح به زیر منطقه ۱۸۵۰۰ دلاری می‌تواند سرعت کاهشی تازه را ایجاد کند. قیمت ممکن است حتی سطح ۱۷۵۰۰ دلار را نیز تست کند.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD در منطقه صعودی سرعت خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی: (شاخص قدرت نسبی) RSI برای BTC/USD زیر سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی اصلی: ۱۸۶۵۰ دلار و پس از آن ۱۸۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۱۹۰۰۰ دلار، ۱۹۳۵۰ دلار و ۱۹۵۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.
امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا