تحلیل بیت کوین امروز، ۳۱ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین پس از افزایش نرخ فدرال رزرو به نزول بیشتر ادامه داد.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

بیت کوین کاهش دیگری را از مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری آغاز کرد. بیت کوین در معرض خطر کاهش شدید و حرکت به زیر سطح ۱۸۵۰۰ و ۱۸۰۰۰ دلار قرار دارد. تحلیل بیت کوین پس از افزایش نرخ بهره بانک مرکزی به ۳.۲۵ درصد، روند کاهشی دیگری را نشان می‌دهد. قیمت در زیر ۱۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده Tradingview.com) زیر خط روند صعودی کلیدی با حمایت نزدیک به ۱۹۰۰۰ دلار شکسته شد.
این جفت ارز باید بالاتر از سطح ۱۸۲۰۰ دلار باقی بماند تا در کوتاه مدت از ضرر آن بیشتر جلوگیری شود.

کاهش دوباره قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین تلاش کرد تا بالاتر از سطح ۱۹۲۰۰ دلار افزایش یابد. با این حال، BTC نتوانست منطقه مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری را پاک کند و در منطقه نزولی باقی ماند. در نتیجه، یک واکنش نزولی به زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلار به وجود آمد. افزایش نرخ بهره بانک مرکزی از ۲.۵ درصد به ۳.۲۵ درصد باعث کاهش شدید قیمت شد. در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا یک شکست به زیر خط روند صعودی کلیدی با حمایت نزدیک به ۱۹۰۰۰ دلار وجود داشت.

قیمت بیت کوین اکنون زیر ۱۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. منطقه ۱۸۲۰۰ دلاری دوباره آزمایش شد و قیمت تا ۱۸۱۴۰ دلار معامله شد. اکنون در حال تثبیت ضررهای بالای منطقه حمایتی ۱۸۲۰۰ دلاری است. حرکتی بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۱۹,۶۷۵ دلار به پایین ۱۸,۱۴۰ دلار وجود دارد. در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۱۸۷۷۵ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۹۰۰۰ دلار است.

سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی کاهش اخیر از نوسان ۱۹,۶۷۵ دلار به پایین ۱۸,۱۴۰ دلار نیز نزدیک به منطقه ۱۹,۰۰۰ دلار است. مقاومت اصلی اکنون در نزدیکی منطقه ۱۹۲۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال شکل گیری است. بسته شدن قیمت بالاتر از سطح ۱۹۲۰۰ دلار شانس حرکت را به ۱۹۶۵۰ دلار افزایش می‌دهد. هرگونه سود بیشتر ممکن است قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۲۰۰۰۰ دلاری سوق دهد.

 

تحلیل بیت کوین روزانه

 

 

نزول بیشتر در بیت کوین؟

اگر بیت کوین نتواند بالاتر از منطقه ۱۹۰۰۰ دلاری خود را بازیابی کند، می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به منطقه ۱۸۲۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نیز نزدیک به سطح ۱۸۰۰۰ دلار است. حرکت شارپی به زیر منطقه ۱۸۰۰۰ دلاری می‌تواند سرعت کاهش بیشتری را ایجاد کند. در مورد ذکر شده، قیمت ممکن است حتی سطح ۱۷۰۰۰ دلار را آزمایش کند.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD در منطقه نزولی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی: (شاخص قدرت نسبی) RSI برای BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی اصلی: ۱۸۲۰۰ دلار و پس از آن ۱۸۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۱۹۰۰۰ دلار، ۱۹۲۰۰ دلار و ۱۹۵۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا