تحلیل بیت کوین امروز، ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت‌کوین در زیر مقاومت خود گیر کرده است؛ خرس‌ها به دنبال ضررهای بیشتر هستند.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

بیت‌ کوین یک اصلاح صعودی را به بالای ۱۹۰۰۰ دلار آغاز کرد. بیت‌ کوین اکنون با مقاومت قوی در نزدیکی سطوح ۱۹۳۵۰ و ۱۹۵۰۰ دلار مواجه است. بیت‌ کوین در حال تلاش برای اصلاح صعودی بالاتر از سطح ۱۹۰۰۰ دلار است. قیمت همچنان زیر ۱۹۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

یک خط روند نزولی عمده با مقاومت نزدیک به ۱۹,۴۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده Tradingview.com) در حال شکل‌گیری است. این جفت ارز باید خط روند و میانگین متحرک ساده SMA 100 ساعته را پاک کند تا به سمت ۲۰۵۰۰ دلار ادامه دهد. البته در این مسیر قیمت بیت‌کوین با موانعی نیز روبرو است.

قیمت بیت‌کوین یک اصلاح صعودی کوتاه مدت را از ۱۸۲۲۳ دلار شروع کرد. بیت‌کوین توانست به بالای سطح ۱۸۸۰۰ و ۱۹۰۰۰ دلار صعود کند. حتی منطقه مقاومت ۱۹۳۵۰ دلاری را نیز پاکسازی کرد. با این حال، قیمت با مقاومت قوی نزدیک به سطح ۱۹۶۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته مواجه شد. اوج قیمتی در نزدیکی ۱۹۶۷۸ دلار شکل گرفت و قیمت شروع به کاهش تازه کرد. حرکتی به زیر سطوح ۱۹۵۰۰ و ۱۹۴۰۰ دلاری وجود داشت.

قیمت بیت‌کوین زیر سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۱۸۲۲۳ دلار به بالاترین قیمت در محدوده یعنی ۱۹۶۷۸ دلار معامله شد. گاوها اکنون از منطقه حمایتی ۱۸۸۰۰ دلاری محافظت می‌کنند. سطح اصلاحی فیبوناچی ۶۱.۸ درصدی حرکت صعودی از ۱۸,۲۲۳ دلار به بالاترین ۱۹,۶۷۸ دلار را به عنوان یک حمایت عمل می‌کند. در جهت صعودی، مقاومت اول نزدیک به سطح ۱۹۲۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۹۳۵۰ دلار است.

همچنین یک خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۱۹۴۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل گیری است. حرکت واضح بالاتر از خط روند، میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته و ۱۹۵۰۰ دلار می‌تواند درها را برای حرکت به سمت سطح ۲۰۰۰۰ دلار باز کند. هرگونه سود بیشتر ممکن است، قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری سوق دهد.

 

تحلیل بیت کوین روزانه

 

ادامه روند نزولی در بیت کوین؟

اگر بیت‌کوین نتواند بالاتر از منطقه مقاومت ۱۹۳۵۰ دلاری ادامه پیدا کند، می‌تواند شروع به نزول تازه کند. حمایت فوری در نزولی نزدیک به منطقه ۱۸۸۰۰ دلار است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۸۵۵۰ دلار است. حرکت واضح به زیر منطقه ۱۸۵۵۰ دلاری می‌تواند سرعت کاهش بیشتری را ایجاد کند. در مورد ذکر شده، قیمت حتی ممکن است به زیر ۱۸۲۲۳ دلار کاهش یابد.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی: (شاخص قدرت نسبی) RSI برای جفت ارز BTC/USD اکنون نزدیک به سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی اصلی: ۱۸۸۰۰ دلار و پس از آن ۱۸۵۵۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی: ۱۹۲۰۰ دلار، ۱۹۳۵۰ دلار و ۱۹۵۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا