تحلیل بیت کوین امروز ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

همچنان مقاومت بیت کوین ۲۷۵۰۰ دلار است. عبور از این ناحیه مسیر را تا ۳۰۰۰۰ دلار باز می‌کند.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین به زیر ۲۷۵۰۰ دلار رسیده است. بیت کوین اکنون در معرض خطر نزولی قرار دارد، مگر این‌که به بالای مقاومت ۲۷۵۰۰ دلار کندلی بسته شود.

  • بیت کوین کاهش دیگری را آغاز کرد و به زیر سطح ۲۶۸۰۰ دلار معامله شد.
  • قیمت زیر ۲۷۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر سطح مقاومت ۲۷۳۲۰ و ۲۷۵۰۰ دلاری را کاهش دهد، این جفت ارز می‌تواند یک رالی تازه را آغاز کند.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۷۳۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در حال شکل گیری است.

تحلیل بیت کوین 30 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین کاهش جدیدی را به زیر سطح ۲۷۲۰۰ دلار آغاز کرد. بیت کوین حتی زیر منطقه حمایتی ۲۶۵۵۰ دلار معامله شد تا یک پایین ترین سطح هفتگی جدید را ثبت کند. قیمت پایین نزدیک به ۲۶,۳۴۵ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در تلاش برای افزایش تازه است. حرکتی بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از ۲۷۴۹۲ دلار تا ۲۶۳۴۵ دلار بود. اکنون زیر ۲۷۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۷۳۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می‌گیرد. قیمت بیت کوین اکنون در تلاش است تا مقاومت ۲۷۰۰۰ دلاری را از بین ببرد. این کشور با موانعی در نزدیکی سطح اصلاح فیبوناچی ۵۰ درصدی نزول اخیر از نوسان ۲۷۴۹۲ دلار تا ۲۶۳۴۵ دلار مواجه است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۷۳۲۰ دلار و خط روند است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۲۷۳۲۰ دلاری ممکن است فشار فروش را کاهش دهد.

مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲۷۵۵۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است شتاب صعودی پیدا کند و مقاومت ۲۸۰۰۰ دلار را آزمایش کند. هر گونه سود بیشتر قیمت را به سطح ۲۸۵۰۰ دلار برساند. اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۷۳۲۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند شروع به کاهش دوباره کند.

حمایت فوری در مسیر نزولی نزدیک به سطح ۲۶۵۵۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۶۳۵۰ دلاری است که در زیر آن قیمت شتاب نزولی پیدا کند. در این مورد، قیمت بیت کوین می‌تواند، سطح ۲۶۰۰۰ دلار را آزمایش کند. هر ضرر بیشتر قیمت بیت کوین را در کوتاه مدت به سطح ۲۵۵۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر با مقاومت بسیار سختی در حوالی ۷.۶۲ درصد روبه رو است. اگر این خط روند نزولی شکسته شود، امکان ریزش سنگین‌تری در بیت کوین رخ خواهد داد. پس باید منتظر واکنش به این ناحیه باشیم. در صورتی که بالای ۷.۷۰ درصد کندل روزانه بسته شود، ریزش قیمت بیت کوین اتفاق خواهد افتاد. اما در صورتی که این شاخص برگشت بخورد و زیر ۷.۴۱ درصد می‌تواند گارد صعودی خوبی به قیمت بیت کوین بدهد.

تحلیل روزانه بیت کوین 30 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI بیت کوین در ۴ ساعته ۴۴ را نشان می‌دهد. این در حالی است که در حوالی ۵۸ و ۵۷ حدود ۴ بار جلوی افزایش تقاضا را گرفت و اجازه افزایش قیمت را به بیت کوین نداد. خط میانگین ۴۷ را نشان می‌دهد و در حال حاضر زیر خط روند قرار داریم. پس فعلا نمی‌توان انتظار حرکت خاصی را داشت. در صورتی که بالای ۵۸ برویم، می‌توان انتظار افزایش قیمت بیت کوین را داشت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 30 اردیبهشت 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۵۵۰ دلار و پس از آن ۲۶۳۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۷۰۰۰ دلار، ۲۷۳۲۰ دلار و ۲۷۵۰۰ دلار.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار در حال حاضر خط روند نزولی خود را شکسته است. ۱۰۳.۲۰ جلوی افزایش را گرفته است. پس از آن ۱۰۲.۸۴ نیز فعلا جلوی افزایش شاخص دلار را گرفته است. باید منتظر باز شدن بازارهای مالی در هفته جدید باشیم و منتظر حرکت جدید این شاخص باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 30 اردیبهشت 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا