تحلیل بیت کوین امروز ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین در وقت تصمیم گیری است؛ باید منتظر واکنش به نواحی مشخص شده در تحلیل باشیم.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) روز گذشته توانست تا حوالی ۲۷۲۰۰ دلار افزایش یافت. این افزایش در حال حاضر در تایم ۱ ساعته ریجکت شده و قیمت بیت کوین را در مسیر نزولی قرار داده است. اما نکته‌ای که وجود دارد، سقف این کانال در محدوده ۲۷۵۰۰ دلار است. این بازه قیمتی در محدوده ۲۷۳۰۰ دلار تا ۲۷۵۰۰ دلار بسیار حائز اهمیت است. اگر این ناحیه از دست برود و قیمت از این‌جا ریجکت شود، می‌توان انتظار کاهش قیمت تا حوالی ۲۴۳۰۰ دلار دوباره حرکت کند. پس سناریو ادامه حرکت در کانال نزولی می‌تواند ادامه‌دار باشد.

تحلیل بیت کوین 30 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

از طرفی اگر ۲۷۵۰۰ دلار توسط یک کندل با حجم خوب شکسته شود و حرکت به سمت بالا رخ دهد، امکان دارد حرکت به صورت شتاب‌دار باشد و شکست کانال رخ خواهد داد. در این صورت امکان استاپ خوردن سلرها به شدت وجود دارد. یعنی امکان حرکت حتی فیک نیز بالای کانال وجود دارد و سپس ریزش تا ۲۴۳۰۰ دلار. اما در نهایت شکست ۲۷۵۰۰ دلار، منجر به حرکت به سمت ۲۸۳۰۰ دلار تا ۲۹۶۰۰ دلار رخ خواهد داد. پس منتظر واکنش قیمت به ۲۷۵۰۰ دلار باشید.

نکته قابل توجه در چارت بیت کوین این است که همچنان علیرغم افزایش قیمت، والیوم بیت کوین نسبت به سه ماهه اول سال به شدت کاهش یافته است. پس امکان حرکت به سمت ۲۴۳۰۰ دلار همچنان روی میز است.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته توانست بالای ۵۲ خودش و تثبیت کرد و در نهایت خط میانگین خودش را در حوالی ۶۱.۵ رد کرد، در حال حاضر ۶۴ را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد، می‌توان انتظار داشت، حرکت به سمت ۷۰ و بالاتر از آن ادامه خواهد داشت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 30 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۳۰۰ دلار و پس از آن ۲۵۴۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۷۳۰۰ دلار، ۲۷۸۰۰ دلار و ۲۸۳۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر زیر خط روند نزولی خودش قرار دارد. اما دامیننس تتر همچنان در حال ثبت کف‌های پایین‌تر و سقف‌های پایین‌تر است. در صورتی که زیر ۸ درصد تثبیت شود، ریزش تا ۷.۸۰ درصد ادامه‌دار خواهد بود. در این مسیر می‌توان انتظار داشت ۷.۷۱ درصد جلوی ریزش را بگیرد. اما در نهایت باید منتظر خروج دامیننس تتر از خط روند صعودی خودش باشیم.

در صورتی که در این نواحی حمایت دامیننس تتر را داشته باشیم، انتظار صعود تا ناحیه ۸.۱۰ درصد را از این شاخص داریم. ۸.۱۶ درصد می‌تواند پله بعدی باشد و حرکت به سمت ۸.۲۴ درصد می‌توان ریزش قیمت بیت کوین را تا ۲۴۳۰۰ دلار انتظار داشت.

تحلیل روزانه بیت کوین 30 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار همچنان در مسیر نزولی قرار دارد. ۱۰۲.۸ اجازه افزایش را به شاخص دلار نداده است. در حال حاضر ۱۰۲.۲۱ اجازه افزایش قیمت را نمی‌دهد. در مسیر نزولی ۱۰۱.۵ اگر از دست برود، حرکت به سمت ۱۰۰.۴ تا ۱۰۰.۶ اتفاق خواهد افتاد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 30 خرداد 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا