تحلیل بیت کوین امروز ۳۰ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست. تحلیل بیت کوین امروز را با ما همراه باشید:

تحلیل بیت کوین امروز، روند ریزشی مشهود است، اما زیر ۲۹۵۰۰ دلار به دنبال معاملات شورت باشید.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین همچنان بالای ۲۹۵۰۰ دلار تثبیت می‌شود. بیت کوین باید بالاتر از منطقه مقاومتی ۳۰۴۰۰ دلاری باشد تا در کوتاه مدت یک افزایش ثابت را آغاز کند.

بیت کوین در تلاش است تا سطح مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری را رد کند.
قیمت زیر ۳۰۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
در صورت بسته شدن بالای مقاومت ۳۰,۴۰۰ دلاری، این جفت می‌تواند رشد مناسبی را آغاز کند.
در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) به زیر خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۲۹۹۵۰ دلار شکسته شد.

تحلیل بیت کوین امروز 30تیر۱۴۰۲

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین تلاش کرد تا بالای منطقه مقاومت ۳۰۴۰۰ دلاری افزایش یابد. با این حال، بیت کوین برای رسیدن به بالای ۳۰۴۰۰ دلار تلاش کرد و به نزولی واکنش نشان داد. در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار آمریکا یک شکست به زیر خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۲۹۹۵۰ دلار وجود داشت. این جفت به زیر سطح ۲۹۸۵۰ دلار کاهش یافت اما نقاط نزولی محدود بود. قیمت بالاتر از پشتیبانی ۲۹۵۰۰ دلاری باقی ماند.

قیمت پایین نزدیک به ۲۹۵۹۱ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال تلاش برای افزایش تازه است. حرکتی بالاتر از سطح ۲۹۶۵۰ دلار وجود داشت. قیمت بیت کوین اکنون زیر ۳۰۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۰۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳۰۱۰۰ دلار است.

سطح اصلاحی فیب ۶۱.۸ درصدی کاهش اخیر از نوسان ۳۰۴۰۵ دلار تا ۲۹۵۹۱ دلار نیز نزدیک به سطح ۳۰,۱۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۳۰۴۰۰ دلار است. بسته شدن بالاتر از سطح ۳۰۴۰۰ دلار می‌تواند شروع یک افزایش تازه باشد. قیمت می‌تواند تا سطح ۳۰۸۰۰ دلار افزایش یابد. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومت ۳۱۲۰۰ دلاری باز کند.

اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۹۶۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۹۵۰۰ دلار است که در زیر آن قیمت می‌تواند سرعت پایین‌تری داشته باشد. قیمت می‌تواند به سمت منطقه حمایتی ۲۹۲۰۰ دلار کاهش یابد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته پس از هیجانات کاذب دیروز و افزایشی که تا نواحی بالا داشت. دوباره به زیر ۵۰ و زیر میانگین ۱۴ روزه خودش رفته است. در همین حال به نظر باید دنبال کاهش بیشتر این شاخص طی امروز باشیم.

تحلیل امروز بیت کوین 30تیر۱۴۰۲

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۹۶۰۰ دلار و پس از آن ۲۹۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۰۰۰ دلار، ۳۰۱۰۰ دلار و ۳۱۴۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر با وجود شکستی که زیر خط روند داشت و پولبکی که به این ناحیه زد،‌ همچنان زیر ناحیه مقاومتی خودش قرار دارد. در صورتی که بتواند بالای این خط روند قرار گیرد و به ۷.۳۰ درصد خودش را برساند،‌ می‌توان انتظار افزایش تا ۷.۵۰ درصد نیز از این شاخص داشت. اما در صورتی که نتواند از این ناحیه عبور کند، دوباره روند ریزشی را در پیش خواهد گرفت.

تحلیل روزانه بیت کوین 30 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار طبق پیش بینی قبلی افزایشی را آغاز کرده که بیشتر شبیه پولبک به ناحیه شکسته شده است. در واقع روند کلی همچنان نزولی خواهد بود. اما افزایش تا ۱۰۱ می‌تواند رقم بخورد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 30 تیر 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا