تحلیل بیت کوین امروز ۳ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین دوباره ریزش تا کف مثلث را تجربه کرد. اما این حمایت می تواند باعث افزایش تازه شود.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین در تلاش است تا مقاومت ۲۷۵۰۰ دلاری را از بین ببرد. اگر بیت کوین بالاتر از حمایت ۲۷۰۰۰ دلاری باقی بماند، می تواند افزایش دیگری را انجام دهد.

  • بیت کوین همچنان در تلاش برای افزایش سرعت بالای ۲۶۷۰۰ و ۲۶۵۰۰ دلار است.
  • قیمت بالای ۲۶۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • اگر بالاتر از سطح محوری ۲۷۰۰۰ دلار بماند، این جفت می‌تواند افزایش جدیدی را آغاز کند.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۷۱۴۰ دلار شکسته شد.

تحلیل بیت کوین 3 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین افزایش مناسبی را از منطقه ۲۶۵۵۰ دلار آغاز کرد. بیت کوین توانست سطوح مقاومتی ۲۶۸۵۰ و ۲۷۰۰۰ دلاری را از بین ببرد. در طول این افزایش، در نمودار ساعتی جفت BTC/USD، یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۷۱۴۰ دلار وجود داشت. این جفت به بالای مقاومت ۲۷۴۰۰ دلاری صعود کرد؛ اما ادامه صعودی نداشت. سقف نزدیک به ۲۷۵۱۱ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال حاضر پایین‌تر از این ناحیه است. این مقاومت باعث ریجکت قیمتی شد و قیمت را به کف مثلث هدایت کرد. ۲۶۶۰۰ دلار نقطه حمایتی است که می‌تواند جلوی ریزش بیشتر را بگیرد.

مقاومت فوری در صعود نزدیک به سطح ۲۶۸۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۶۹۰۰ دلار است. مقاومت اصلی همچنان نزدیک به ۲۷۵۰۰ دلار است. بسته شدن بالای این منطقه مقاومتی حساس یعنی ۲۷۵۰۰ دلار، می‌تواند قیمت را به سمت منطقه مقاومتی ۲۸۲۰۰ دلاری سوق دهد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲۸۵۰۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است شروع به افزایش شدید به سمت مقاومت ۲۹۲۰۰ دلار کند. هر گونه سود بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۳۰۰۰۰ دلار برساند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۷۵۰۰ دلاری را از بین ببرد، ممکن است کاهش دیگری را آغاز کند. پشتیبانی فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۲۷۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۶۸۵۰ دلاری است که در زیر آن قیمت ممکن است دوباره به حمایت ۲۶۵۵۰ دلاری بازگردد. هر ضرر بیشتر ممکن است بیت کوین را در کوتاه مدت به سطح ۲۶۰۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI بیت کوین در ۱ ساعته به مرحله اشباع فروش رسیده و می‌تواند از این ناحیه حرکتی را به سمت بالا شروع کند. این حرکت می‌تواند برای قیمت بیت کوین نیز در کوتاه مدت اثر گذار باشد. تحلیل تکنیکال بیت کوین 3 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۷۰۰۰ دلار و پس از آن ۲۶۵۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۷۲۸۰ دلار، ۲۷۴۰۰ دلار و ۲۷۵۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر نتوانست زیر ناحیه حمایتی ۷.۴۸ درصد تثبیت بدهد. این ناحیه به حمایتی موثر تبدیل شد و صعودی تا ناحیه ۷.۵۷ درصد داشت. سپس با یکی کندل اینگالفی تا سطح ۷.۶۷ درصد افزایش یافت. اما نتوانست این ناحیه را حفظ کند و سقف ۷.۶۸ درصد را دید و از این ناحیه ریجکت شد.

این حوالی مقاومت ۴ ساعته و مقاومت روزانه است. پس می‌تواند ریزش را ادامه‌دار کند. اما هنوز در این زمینه تائیدیه نگرفته‌ایم. شکست زیر ناحیه ۷.۶۲ درصد، ۷.۶۲ درصد و ۷.۵۰ یعنی برگشت به ناحیه قبلی و این بار شکست ۷.۴۸ درصد می‌تواند روند بیت کوین را نیز صعودی کند.

تحلیل روزانه بیت کوین 3 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار ترند لاین صعودی که شکل گرفته بود را به سمت پایین شکسته است. حتی پولبک هم زده و می‌تواند روند نزولی را در کوتاه مدت ادامه دهد. از طرفی می‌توانیم این موج را اصلاحی از حرکت صعودی در نظر بگیریم و منتظر حمایت موثر در نواحی ۱۰۲ و ۱۰۳ باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 3 خرداد 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا