تحلیل بیت کوین امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

ادامه حرکت صعودی، منوط بر عبور از ۲۶۸۰۰ دلار و ۲۷۳۰۰ دلار خواهد بود.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) همچنان عاری از حجم قابل توجه است. این موضوع را می‌توان در والیوم چارت ببینید. در ادامه حرکت صعودی که از ۲۴۸۰۰ دلار آغاز شده است، قیمت میدلاین کانال نزولی را شکسته و در حال استراحت و پولبک به این ناحیه است. اگر این ناحیه حفظ شود، می‌توان انتظار داشت، قیمت بیت کوین تا ۲۷۳۰۰ دلار حرکت صعودی خودش را ادامه دهد. در صورت عبور از این ناحیه و تثبیت بالای ۲۷۵۰۰ دلار می‌توان انتظار داشت قیمت بیت کوین این‌ بار با قدرت بیشتری به سمت ۲۸۰۰۰ دلار و ۲۹۰۰۰ دلار حرکت کند.

دلیل این مسئله این است که این نواحی بسیار اهمیت دارند و از طرفی تکنیکال این نواحی را شکست الگو و خروج از کانال نزولی تلقی می‌کنند و این باعث خواهد شد حرکت شتاب‌دار شود و همراه با حجم بالا شکست این نواحی رقم بخورد.

تحلیل بیت کوین 29 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

اما اگر قیمت بیت کوین نتواند از ناحیه ۲۷۵۰۰ دلار عبور کند، یک بار دیگر می‌تواند تا کف کانال که این‌بار حوالی ۲۴۳۰۰ دلار خواهد بود، برسد. در واقع این محدوده بسیار اهمیت دارد و در صورتی که این کف ۲۴۳۰۰ دلار از دست برود، امکان ریزش شارپ به سمت پایین تا نواحی ۲۲۴۰۰ دلار نیز وجود دارد. پس در مسیر صعودی کوتاه مدت، به یاد داشته باشید که گزینه‌های نزولی تا یک لگ دیگر نزدیک به ۲۴۳۰۰ دلار همچنان روی میز هستند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته پس از پایینی که تا ناحیه ۵۴ ادامه داد، توانست این ناحیه را حفظ کند. تثبیت بالای ۵۰ همچنان برای بیت کوین یک سیگنال صعودی خواهد بود. بالای ۶۶ انتظار حرکت صعودی پر قدرت‌تری را از قیمت بیت کوین داریم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 29 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۲۵۰ دلار و پس از آن ۲۵۸۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۵۰۰ دلار، ۲۶۶۶۶ دلار و ۲۷۳۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر همچنان زیر خط روند سفید رنگی است که در چارت می‌بینید. ناحیه مقاومتی که در این‌جا جلوی افزایش دامیننس تتر را گرفته است، حوالی ۸.۱۰ درصد و ۸.۱۱ درصد است. در صورتی که دامیننس تتر این ناحیه رو دوباره تست کند، می‌توان انتظار داشت دامیننس تتر حرکت صعودی خود را تا ناحیه ۸.۱۶ درصد ادامه دهد و اگر بخواهد به ۵۰% فیبوناجی خود برسد، می‌توان ۸.۲۴ درصد را تارگت حرکت صعودی برای شاخص چیرگی تتر در نظر گرفت.

اما این شاخص در صورتی که زیر این خط روند در زمان اصلاح را ادامه دهد تا به خط روند صعودی خود برسد، آن وقت می‌توان انتظار داشت با شکست خط روند صعودی ریزش خوبی را رقم بزند. این منجر به افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد.

تحلیل روزانه بیت کوین 29 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار پس از باز شدن بازارهای جهانی شروع به کار کرد. این شاخص با توجه به کفی که در ۱۰۱.۵۵ به وجود آورده است، روند صعودی خود را در پیش گرفته است. از این ناحیه می‌توان انتظار داشت حرکت صعودی را آغاز کند. اما اگر موفق نشود از ۱۰۱.۹ عبور کند، ریزش بیشتر تا ناحیه ۱۰۱.۱ محتمل خواهد بود. اما از طرفی اگر به حرکت صعودی ادامه دهد، ۱۰۲.۳۲ مقصد بعدی شاخص دلار خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 29 خرداد 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا