تحلیل بیت‌ کوینتحلیل

تحلیل بیت کوین امروز، ۲۸ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

بیت‌کوین کاهش جدیدی را در زیر محدوده حمایتی ۲۰۰۰۰ دلاری آغاز کرد. بیت‌کوین زیر ۱۹۰۰۰ دلار معامله شد و همچنان در خطر حرکت به ۱۸۰۰۰ دلار است. بیت کوین کاهش جدیدی را آغاز کرد و زیر حمایت ۱۸۸۰۰ دلار معامله شد. قیمت اکنون زیر ۱۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

در نمودار ساعتی جفت BTC/USD زیر خط روند صعودی متصل با حمایت ۱۹۸۵۰ دلار شکسته شد. این جفت، اکنون در معرض خطر حرکت به سمت منطقه حمایتی ۱۸۰۰۰ دلاری در کوتاه مدت قرار دارد. قیمت بیت‌کوین حرکت نزولی تازه‌ای را آغاز کرده است.

قیمت بیت کوین نتوانست از سطح مقاومتی ۲۰۵۰۰ دلار عبور کند. به همین دلیل پس از ریجکت از این ناحیه، بیت‌کوین کاهش جدیدی را آغاز کرد و زیر سطح حمایت ۲۰۰۰۰ و ۱۹۵۰۰ دلار معامله شد.

علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت ارز بیت‌کوین/دلار، یک شکست به زیر خط روند صعودی متصل با حمایت ۱۹۸۵۰ دلار، وجود داشت. این جفت ارز کمتر از سطح ۱۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته شتاب گرفت و حتی به زیر ۱۹۰۰۰ دلار کاهش یافت و تا ۱۸۷۰۶ دلار معامله شد.

برای آگاهی از قیمت بیت کوین به صورت لحظه‌ای به صفحه قیمت بیت کوین در ارزیدو مراجعه کنید.

تحلیل بیت کوین

 

اکنون قیمت بیت‌کوین در حال تثبیت ضررهای زیر ۱۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. در جهت صعودی، نزدیک‌ترین مقاومت فوری، سطح ۱۹۰۵۰ دلار است. این نزدیک به سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از ۲۰۱۹۷ دلار به پایین ۱۸۷۰۶ دلار است.

مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۹۳۵۰ دلار است. این مصادف با سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی کاهش اخیر است؛ قیمت بین ۲۰,۱۹۷ دلار و ۱۸,۷۰۶ دلار در حال نوسان است.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

مانع و مقاومت اصلی در تحلیل بیت‌کوین، اکنون در نزدیکی منطقه ۲۰۰۰۰ دلاری و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته شکل گرفته است. بسته شدن کندل در بالای مقاومت ۲۰۰۰۰ دلاری امکان دارد، شروع یک حرکت صعودی جدید باشد. در این مورد، قیمت ممکن است تا ۲۱۲۰۰ دلار افزایش یابد و سپس به اعداد بالاتر دست پیدا کند.

آیا نزول بیشتر در انتظار بیت‌کوین است؟

با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com اگر بیت‌کوین نتواند موج بازیابی را بالاتر از منطقه مقاومت ۱۹۰۵۰ دلاری شروع کند؛ می‌تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد. در تحلیل بیت‌کوین، حمایت بعدی در سمت نزولی، نزدیک به منطقه ۱۸۷۰۰ دلاری است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۱۸۵۵۰ دلار است. حرکت واضح به زیر سطوح ۱۸۷۰۰ و ۱۸۵۵۰ دلار ممکن است درها را برای حرکت به سمت سطح ۱۸۰۰۰ دلار باز کند. پس مراقب معالات لانگ خود باشید.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی – MACD اکنون در منطقه نزولی در حال شتاب گیری است.

RSI ساعتی – RSI برای جفت ارز BTC/USD اکنون پایین سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی – ۱۸۷۰۰ دلار و پس از آن ۱۸۵۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی – ۱۹۰۵۰ دلار، ۱۹۳۰۰ دلار و ۱۹۵۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا