تحلیل بیت کوین امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

آغاز حرکت صعودی با حمایت ۲۴۸۰۰ و عبور از ۲۵۰۰۰ دلار.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) به قیمت ۲۶۸۰۰ دلار نیز رسید. امروز به نظر باید انتظار حرکت صعودی بیشتری را از بیت کوین شاهد باشیم. در ساعات اخیر به نظر اصلاح قیمتی تا حوالی ۲۶۰۰۰ دلار رقم خورده است. در این مسیر کف‌های بالاتر شکل گرفته و قیمت بیت کوین آبستن حرکت‌های بزرگ خواهد بود.

تحلیل بیت کوین 28 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در صورت عبور از ۲۶۸۰۰ دلار اولین مقاومت در مسیر صعودی محدوده ۲۷۲۰۰ دلار تا ۲۷۳۰۰ دلار است. در صورت عبور از این ناحیه، حرکت می‌تواند تا ۲۸۳۰۰ دلار ادامه پیدا کند. اما مهم‌ترین مقاومت در این ناحیه وجود دارد. اگر بیت کوین نتواند از ناحیه ۲۸۵۰۰ دلار عبور کند، می‌توانیم دوباره به سمت نواحی پایین‌تر قیمتی حرکت کنیم. پس تا وقتی شکست این الگوی کانال یا کنج نمی‌توان با قطعیت از حرکت صعودی سخن گفت، اما انتظار می‌رود این شکست که در این الگوها معمولا از سمت بالا رخ می‌دهد، اتفاق بی‌افتد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم یک ساعته بالای خط میانگین خودش در حال حرکت است و در حال حاضر ۵۹.۴ را نشان می‌دهد. در صورت تثبیت بالای ۶۰ می‌توان انتظار حرکت صعودی با شتاب بیشتری را انتظار داشت. به نظر روند اصلاحی در یک ساعته به پایان رسیده و در مسیر صعودی و حرکت به سمت اشباع خرید ادامه دارد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 28 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۲۵۰ دلار و پس از آن ۲۵۸۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۶۰۰ دلار، ۲۶۸۰۰ دلار و ۲۷۳۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر پس از ریجکتی که از مقاومت ۸.۵۲ درصد داشت، ریزشی را آغاز کرده است. ۸.۳۰ درصد به عنوان حمایت اولیه نتوانست جلوی ریزش بیشتر این شاخص را بگیرد و ریزش تا ناحیه ۷.۹۸۷ درصد ادامه پیدا کرد.

اما از دست رفتن این ناحیه از این جهت اهمیت دارد که در صورت از دست رفتن این کف، شاخص دلار می‌تواند تا ۷.۸۰ درصد ریزش خود را ادامه دهد. در این شرایط باید منتظر واکنش دامیننس تتر باشیم. اگر این ناحیه از دست برود، و ۷.۷۱ درصد از دست برود می‌توان به افزایش قیمت بیت کوین امیدوار بود.

تحلیل روزانه بیت کوین 28 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار امروز تغییراتی را ثبت نمی‌کند. به همین دلیل فردا باید منتظر باز شدن بازارهای جهانی باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا