تحلیل بیت کوین روزانه ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

پس از این‌که گاوها کنترل خود را در ۳۰.۵ هزار دلار از دست دادند، قیمت بیت کوین به ۲۹ هزار دلار رسید.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

قیمت بیت کوین یک اصلاح نزولی را از منطقه ۳۱۰۰۰ دلار آغاز کرد. بیت کوین ممکن است قبل از ظاهر شدن دوباره گاوها به ۲۹۰۰۰ دلار کاهش یابد.

  • بیت کوین یک اصلاح نزولی را در زیر سطح محوری ۳۰۵۰۰ دلار آغاز کرد.
  • قیمت زیر ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • این جفت ارز می‌تواند کاهش خود را به زیر سطوح حمایتی ۲۹۸۰۰ دلار و ۲۹۵۰۰ دلار افزایش دهد.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰۳۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بایننس) شکل می‌گیرد.

 

قیمت بیت کوین کاهش می‌یابد

قیمت بیت کوین بالاتر از سطوح ۳۰۰۰۰ دلار و ۳۰۵۰۰ دلار افزایش یافت. حتی قبل از ظهور خرس‌ها، بیت کوین به بالای سطح ۳۱۰۰۰ دلار رسید. در نتیجه، یک واکنش نزولی در زیر منطقه حمایتی ۳۰۵۰۰ دلار وجود داشت. قیمت به زیر منطقه حمایتی ۳۰۲۵۰ دلار کاهش یافت و منطقه ۲۹۸۰۰ دلار را آزمایش کرد. قیمت پایین نزدیک به ۲۹۷۷۷ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال حاضر در حال تثبیت است. بیت کوین اکنون زیر ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۰۱۶۵ دلار است. این نزدیک به سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از ۳۰۵۵۵ دلار تا ۲۹۷۷۷ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۳۰۴۰۰ دلاری است. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰۳۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می‌گیرد.

خط روند نزدیک به سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۳۰۵۵۵ دلار تا ۲۹۷۷۷ دلار است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۳۰۴۰۰ دلاری ممکن است افزایش دیگری را آغاز کند. در این مورد، قیمت ممکن است تا سطح ۳۱۰۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۳۱۲۰۰ دلار است که بالاتر از آن BTC می‌تواند تا سطح ۳۲۰۰۰ دلار افزایش یابد.

تحلیل بیت کوین 28 فروردین 1402

 

ضرر بیشتر در بیت کوین؟

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۴۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۳۰۰۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۹۸۰۰ دلاری است. شکست نزولی و بسته شدن به زیر سطح حمایت ۲۹۸۰۰ دلاری ممکن است قیمت را به سمت حمایت ۲۹۵۰۰ دلاری سوق دهد. هر ضرر بیشتر می‌تواند قیمت را به ۲۹۰۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

بررسی شاخص دلار DXY

شاخص DXY پس از برخورد با خط روند نزولی خودش کمی به سمت بالا اصلاح خود را شروع کرد اما نتوانست از ۱۰۱.۴۱ بالاتر برود. این ناحیه شاخص دلار را ریجکت کرد و باید انتظار داشت سطح ۱۰۱.۱۰ نیز در نقش حمایت ظاهر شود. اما به نظر ریزش‌ها همچنان ادامه خواهد داشت و از این نواحی ریزش را بیشتر تجربه خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین امروز 28فروردین 1402

 

تحلیل دامیننس تتر (USDT.D)

دامیننس تتر نشان می‌دهد که در ناحیه مقاومتی حساسی هستیم و در صورتی که نتوانیم این سطح استاتیک را در نزدیکی ۶.۵۸ درصد بشکنیم، آن وقت احتمال ریزش بیشتر را برای این شاخص و افزایش قیمت بیت کوین می‌دهیم. ۶.۵۵ درصد حمایت بعدی خواهد بود که شکست در زیر آن می‌تواند دامیننس را به ۶.۴۹ درصد برساند. اما در صورتی که دامیننس تتر بخواهد صعودی را تجربه کند باید از سد محکم ۶.۶۲ درصد عبور کند تا بتواند ۶.۶۶ درصد را دوباره تست کند.

تحلیل بیت کوین روزانه 28فروردین 1402

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی: ۳۰۰۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۹۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۱۶۵ دلار، ۳۰۴۰۰ دلار و ۳۱۲۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا