تحلیل بیت کوین امروز ۲۸ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست. تحلیل بیت کوین امروز را با ما همراه باشید:

تحلیل بیت کوین امروز، درگیری با خط روند مشهود است. چشم انتظار شکست این خط روند باشید.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز نشان می‌دهد، بیت کوین در تلاش است تا از ۲۹۵۰۰ دلار افزایش یابد. اگر بیت کوین در کوتاه مدت منطقه مقاومت ۳۰۲۰۰ دلاری را رد کند، می‌تواند شتاب صعودی به دست آورد تا محدوده ۳۱۰۰۰ دلار افزایش یابد. در غیر این صورت زیر خط روند، می‌تواند ریزش خود را ادامه دهد.

  • بیت کوین به آرامی از سطح ۲۹۵۰۰ دلار بالاتر می‌رود.
  • قیمت زیر ۳۰۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • در صورت بسته شدن بالای مقاومت ۳۰۲۰۰ دلاری، این جفت ارز می‌تواند رشد مناسبی را آغاز کند.
  • یک خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۳۰۱۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در حال شکل گیری است.

تحلیل بیت کوین امروز 28تیر۱۴۰۲

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین مسیر نزولی را زیر سطح پیوت ۳۰۲۰۰ دلار دنبال کرد. BTC حتی سطح ۲۹۸۵۰ دلار را شکست و سطح ۲۹۵۰۰ دلار را تست کرد. کف قیمتی نزدیک به ۲۹۵۰۰ دلار تشکیل شده است و قیمت در حال حاضر در تلاش برای افزایش تازه‌ای است.

قیمت به بالای سطح مقاومت ۲۹۸۵۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار صعود کرد. حرکتی بالاتر از سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی حرکت نزولی از ۳۰۴۴۸ دلار تا ۲۹۵۰۰ دلار بود. قیمت در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰۰۰ دلار تثبیت شده است. قیمت بیت کوین همچنان زیر ۳۰۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۰۰۸۰ دلار است. همچنین یک خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۳۰۱۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل گیری است.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۳۰۲۰۰ دلار است. بسته شدن بالاتر از سطح ۳۰۲۰۰ دلار ممکن است شروع یک افزایش تازه باشد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۰۵۰۰ دلار است. هرگونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومت ۳۱۰۰۰ دلاری باز کند.

اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۲۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۹۶۵۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۹۵۰۰ دلار است که زیر آن قیمت می‌تواند شتاب نزولی پیدا کند. در این صورت، حتی قیمت می‌تواند به سمت منطقه حمایتی ۲۹۲۰۰ دلار کاهش یابد. هر ضرر بیشتر در کوتاه مدت قیمت را به سطح ۲۸۷۵۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته همچنان نتوانست بالای ۴۶ بماند و از این ناحیه ریجکت شد و به سمت پایین حرکت خود را آغاز کرده است. باید منتظر واکنش این شاخص به ناحیه ۴۱ باشیم. اگر از دست برود ریزش بیشتری در دست خواهد بود.

تحلیل امروز بیت کوین 28تیر۱۴۰۲

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۹۶۵۰ دلار و پس از آن ۲۹۲۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۱۰۰ دلار، ۳۰۲۰۰ دلار و ۳۰۵۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر شکست خط روند صعودی خودش را رقم زد. حال باید منتظر پولبک و ادامه حرکت این شاخص به سمت پایین باشیم. در ادامه اگر ۷.۲۳ درصد شکسته شود، می‌توان انتظار داشت تا ۷.۳۰ درصد افزایش داشته باشیم. امما برای مسیر نزولی باید زیر ۷.۱۲ درصد کندلی ببندیم و به سمت ۷.۰۹ درصد حرکت کنیم.

تحلیل روزانه بیت کوین 28 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار خط روند کوتاه مدت خود را شکست. امروز می‌تواند خود را تا ۱۰۰.۱۸ و سپس تا محدوده ۱۰۰.۴۰ بالا برود. در ادامه اگر مسیر صعودی فراهم شود و از پس این مقاومت‌ها بر بیاد، انتظار ۱۰۰.۸۰ و ۱۰۰.۹۰ دور از دسترس نیست. اما مسیر ریزشی زیر ۹۹.۴۴ رقم خواهد خورد که امروز انتظار این حرکت و نداریم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 28 تیر 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا