تحلیل بیت کوین امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

بیت کوین نتوانست از مقاومت ۲۷۶۶۶ دلار عبور کند. احتمال شکست ۲۵۸۰۰ به زیر ۲۵۲۰۰ وجود دارد.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در تایم فریم چهار ساعته بر روی حمایت خودش قرار دارد. در صورتی که ۲۶۸۵۱ دلار از دست برود، می‌توان گفت روند ریزشی ادامه‌دار باشد.

۲۶۵۶۶ دلار می‌تواند حمایت بعدی باشد که جلوی ریزش را در تایم فریم‌های پایین‌تر بگیرد. در این صورت می‌توان امیدوار بود تا قیمت بیت کوین به مقاومت ۱ ساعته خودش در حوالی ۲۷۲۰۰ حرکت کند. شکست ۲۷۳۰۰ برای ادامه حرکت صعودی اهمیت خاصی دارد و اولین اوردر بلاک پس گرفته شده، محسوب می‌شود.

تحلیل بیت کوین 27 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

تحلیل تکنیکال بیت کوین نشان از الگوی سر و شانه نزولی در تایم فریم ۱ ساعته دارد که با شکست و از دست رفتن ۲۶۵۷۱ دلار رقم خواهد خورد. ۲۶۱۳۰ دلار نیز می‌تواند حمایت بعدی باشد. اما ریزش‌ها و نوسانات شدید در حوالی ۲۵۸۰۰ دلار رخ خواهد داد که خریداران و فروشندگان در این ناحیه می‌توانند با هم رو در رو شوند. پس حواستون به این ناحیه باشد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر با تحلیل بیت کوین روند معکوس دارد و می‌توان انتظار داشت در صورتی که ۷.۶۶ درصد به سمت بالا شکسته شود، دامیننس تتر وارد فاز صعودی خواهد شد و می‌تواند تا ۷.۸۳ درصد راه را ادامه دهد. در این صورت تحلیل تکنیکال بیت کوین نیز نشان می‌دهد که شدوی ۲۵۸۰۰ یک بار دیگر تست خواهد شد. پس حواستان به شکست بالای ۷.۶۶ درصد باشد.

اما برای صعود قیمت بیت کوین باید منتظر ریجکت شدن شاخص دامیننس تتر از حوالی ۷.۶۴ درصد باشیم. اما وقتی روند صعودی این شاخص پایان می‌پذیرد که ما به سمت ۷.۴۸ درصد حرکت کنیم و زیر این ناحیه کندل ۴ ساعته ببندیم. در این صورت می‌توان به انتظار حرکت صعودی قیمت بیت کوین بشینیم.

تحلیل روزانه بیت کوین 27 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته ۴۱.۳۸ را نشان می‌دهد که کم کم به سمت ناحیه ۳۰ و شاید زیر آن در حرکت است. حمایت ۴۱.۷۹ اگر از دست برود این شاخص می‌تواند تا ۴۰.۲۹ و ۳۹.۷۴ حرکت نزولی را ادامه دهد. در صورتی که در تایم ۴ ساعته به زیر ۴۰ حرکت کنیم، می‌توان انتظار ریزش بیشتر را برای بیت کوین داشت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 27 اردیبهشت 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۷۷۳ دلار و پس از آن ۲۶۵۵۱ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۸۶۱ دلار، ۲۶۹۸۵ دلار و ۲۷۰۵۰ دلار.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار در حال حاضر ۱۰۲.۵۱ را نشان می‌دهد. در حوالی ۱۰۲.۵۴۸ یک مقاومت وجود دارد که می‌تواند جلوی ریزش بیشتر را بگیرد. اما در صورتی که این روند صعودی ادامه پیدا کند، می‌توان انتظار صعود بیشتر را برای این شاخص داشت.

۱۰۲.۶۶ مقاومت بعدی شاخص دلار است که می‌تواند مانع حرکت صعودی آن باشد. اما این لگ صعودی با مقاومت اصلی خود در ۱۰۳.۰۵ درگیر خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 27 اردیبهشت 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا