تحلیل بیت کوین امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین همچنان در الگوی کنج نزولی خودش قرار دارد. ۲۴۸۰۰ کف کوتاه مدتی خواهد بود.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در حال شکل گیری الگوی کنج نزولی است. بالاخره کف ۲۴۸۰۰ دلار دیده شد و از این ناحیه قیمت شروع کرد. در حال حاضر ۲۴۸۰۰ دلار به عنوان کف موقت شناخته می‌شود ولی قیمت همچنان تا خروج از الگوی خودش، می‌تواند ریزش بیشتر را تجربه کند. اگر این ناحیه از بین برود ۲۳۰۰۰ دلار کف بعدی خواهد بود. اما این ناحیه پیوت خواهد بود. اگر این کف از بین برود روند نزولی ادامه‌دار خواهد بود.

تحلیل بیت کوین 27 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در صورتی که روند ریزشی به پایان رسیده باشد، ۲۴۸۰۰ دلار می‌تواند ریزش نهایی باشد و روند صعودی از این ناحیه شروع شده باشد. اما این حرکت صعودی تا کجا می‌تواند ادامه داشته باشد؟ اگر ۲۶۸۰۰ دلار بشکند، ۲۷۳۰۰ دلار اولین مقاومت بیت کوین در مسیر خواهد بود. سپس ۲۸۵۰۰ دلار می‌تواند مقاومت اصلی و اوردربلاک اصلی بیت کوین خواهد بود. سپس عبور از این ناحیه می‌تواند ۲۹۶۰۰ دلار جلوی افزایش قیمت را بگیرد. پس باید منتظر خروج از این الگوی قیمتی باشیم.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته همچنان بالای خط میانگین خودش است و عدد ۴۷ را نشان می‌دهد. اگر این خط به عنوان حمایت جلوی ریزش را بگیرد می‌توان انتظار افزایش تا ۵۵ را داشت. اما اگر ریزش ادامه دار باشد می‌توان ۴۲ را برای شاخص RSI در نظر گرفت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 27 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۴۸۰۰ دلار و پس از آن ۲۵۶۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۸۰۰ دلار، ۲۷۳۰۰ دلار و ۲۸۵۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر بالاخره از سقف خودش در حوالی ۸.۵۲ درصد فاصله گرفت و ریجکت شد. ابتدا در مسیر نزولی ۸.۳۰ درصد استراحت کرد و سپس تا ناحیه ۸.۱۸ درصد ریزش را تجربه کرد. در مسیر نزولی به نظر ۷.۹۸ درصد فعلا جلوی ریزش را گرفته است. اما اگر این ناحیه شکسته شود، احتمال ریزش بیشتر تا ناحیه ۷.۷۱ درصد وجود دارد. این ناحیه از این جهت اهمیت دارد که ریزش زیر این ناحیه خط روند صعودی نیز شکسته می‌شود. پس می‌توان پس از شکست زیر این ناحیه تا نواحی پایین‌تر حرکت کنیم.

تحلیل روزانه بیت کوین 27 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار تغییراتی را ثبت نمی‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا