تحلیل بیت کوین امروز ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست. تحلیل بیت کوین امروز را با ما همراه باشید:

تحلیل بیت کوین امروز، نقطه حساس و زمان تصمیم‌گیری را نشان می‌دهد.

 

تحلیل امروز بیت کوین

تحلیل بیت کوین امروز نشان از زمان تصمیم‌گیری و نقطه مهم و حساس دارد. حرکت قیمت بیت کوین به سمت سطح ۲۹۲۰۰ دلار خواهد بود. بیت کوین باید از ۳۰۵۰۰ دلار فراتر رود تا در کوتاه مدت افزایش تازه‌ای داشته باشد که در این شرایط می‌توان انتظار داشت تا نهایتا تا ۳۱۲۰۰ دلار حرکت کند و سپس به سمت سطوح پایین‌تر حرکت کند.

  • بیت کوین علائم نزولی را نشان می‌دهد و بسیار کمتر از منطقه ۳۰۵۰۰ دلار معامله می‌شود.
  • قیمت زیر ۳۰۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر زیر مقاومت ۳۰۵۰۰ دلار باقی بماند، این جفت ارز می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰۲۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین امروز 27تیر۱۴۰۲

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین تلاش کرد تا بالاتر از سطح ۳۰۲۵۰ دلار افزایش یابد، اما نتوانست شتاب صعودی به دست آورد. بیت کوین زیر محدوده مقاومت کلیدی ۳۰۵۰۰ دلار باقی ماند. قبل از این‌که قیمت به کمتر از ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کند، یک سقف قیمتی نزدیک به ۳۰۴۴۷ دلار تشکیل شد و سپس به پایین‌ترین حد هفتگی جدید، یعنی ۲۹۶۶۹ دلار رسید.

سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر را از ۳۰۴۴۷ دلار تا ۲۹۶۶۹ دلار شکست. قیمت توانست به بالای سطح ۳۰۰۰۰ دلار صعود کند. قیمت بیت کوین اکنون زیر ۳۰۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۰۲۰۰ دلار است.

همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰۲۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می‌گیرد. خط روند نزدیک به سطح ۶۱.۸% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۳۰۴۴۷ دلار تا ۲۹۶۶۹ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۳۰۲۶۵ دلار است. مقاومت اصلی اکنون نزدیک به سطوح ۳۰۴۵۰ و ۳۰۵۰۰ دلار در حال شکل گیری است.

بسته شدن بالاتر از سطح ۳۰۵۰۰ دلار ممکن است شروع یک افزایش تازه باشد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۰۸۵۰ دلار است. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومت ۳۱۵۰۰ دلاری باز کند.

اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۵۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به روند نزولی خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۹۸۵۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۹۵۵۰ دلار است که زیر آن ممکن است به سمت منطقه حمایتی ۲۹۲۰۰ دلار افت کند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته زیر خط میانگین ۱۴ روزه خودش قرار دارد که نشان از کمبود خریداران و افزایش فروش را نشان می‌دهد. اگر این شاخص به زیر ۳۴ حرکت کند، می‌توان انتظار ریزش بیشتر را داشت. اما در صورتی که بتواند بالای ۴۶ حرکت و تثبیت کند حرکت صعودی را نشان می‌دهد.

تحلیل امروز بیت کوین 27تیر۱۴۰۲

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۹۸۵۰ دلار و پس از آن ۲۹۲۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۲۰۰ دلار، ۳۰۲۵۰ دلار و ۳۰۵۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر همچنان زیر خط روند صعودی خودش در حال رنج زدن است. در صورتی که بتواند این خط روند را بشکند و خودش را به ۷.۳۰ درصد برساند، آن وقت می‌توان انتظار داشت و خودش را به سمت مقاومت منطقه قرمز برسد. در صورتی که زیر ۷.۰۵ درصد نیز حرکت کند، می‌تواند ریزش بیشتری ادامه دهد.

تحلیل روزانه بیت کوین 27 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار در حال حاضر در منطقه رنج خودش قرار دارد. بالای ۹۹.۷۲ می‌تواند افزایشی را تا ۱۰۰.۱ آغاز کند. اما اگر زیر ۹۹.۱۴ حرکت کند، آن وقت باید انتظار ریزش بیشتری را داشته باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 27 تیر 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۴/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا