تحلیل بیت کوین امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست. تحلیل بیت کوین امروز را با ما همراه باشید:

تحلیل بیت کوین امروز، افزایش موقت را نشان می‌دهد. اما روند ریزشی در میان مدت همچنان روی میز است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین نتوانست از ۳۱۸۰۰ دلار فراتر رود و بیشتر سودهای خود را اصلاح کرد. تحلیل بیت کوین امروز، نشان می‌دهد که BTC اکنون در حال تلاش برای افزایش مجدد از منطقه حمایتی ۲۹۹۵۰ دلاری است.

  • بیت کوین در حال تثبیت ضررهای بالای منطقه حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری است.
  • قیمت زیر ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • در صورت بسته شدن بیش از ۳۰۴۰۰ دلار، این جفت می‌تواند شتاب صعودی به دست آورد.
  • یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰,۳۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین امروز 26تیر۱۴۰۲

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

با بررسی تحلیل بیت کوین امروز، متوجه می‌شویم که قیمت بیت کوین بالاتر از مقاومت ۳۱۴۰۰ دلاری صعود کرد، اما هیچ حرکت بعدی وجود نداشت. بیت کوین برای پر کردن سفارشات سطح ۳۱۸۰۰ دلار تلاش کرد و زیر ۳۲۰۰۰ دلار باقی ماند. حرکتی به زیر سطوح ۳۱۰۰۰ و ۳۰۴۰۰ دلاری وجود داشت. قیمت حتی به زیر ۳۰۰۰۰ دلار رسید و کف قیمتی نزدیک به ۲۹۹۵۰ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت در این منطقه است.

بیت کوین اکنون زیر ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۳۰۳۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می‌گیرد. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۰۳۰۰ دلار و خط روند است.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۳۰۴۰۰ دلار است. این نزدیک به سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از نوسان ۳۱۷۹۰ دلار تا ۲۹۹۵۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت می‌تواند حرکت صعودی پیدا کند.

بیت کوین حتی ممکن است به سمت مقاومت ۳۰۸۵۰ دلار افزایش یابد. در این ناحیه باید دنبال الگوهای نزولی باشیم. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۱۱۵۰ دلار است. هرگونه افزایش بیشتر قیمت می‌تواند، درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومتی ۳۱۸۰۰ دلاری باز کند.

اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۴۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در مسیر نزولی نزدیک به سطح ۳۰۲۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۰۰۰۰ دلار است که زیر آن شاید به سمت منطقه حمایتی ۲۹۷۵۰ دلار افت کند. هر ضرر بیشتر ممکن است در کوتاه مدت قیمت را به سطح ۲۹۳۵۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته همچنان در یک مثلث قرار دارد؛ در صورتی که زیر این خط روند حرکت کند، می‌توان انتظار داشت ریزش ادامه دار باشد و به سمت منطقه ۳۰ حرکت کند. اگر از سمت بالا شکسته شود نیز می‌تواند افزایش مناسبی را تجربه کند.

تحلیل امروز بیت کوین 26تیر۱۴۰۲

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۳۰۱۲۰ دلار و پس از آن ۲۹۹۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۴۵۰ دلار، ۳۰۶۰۰ دلار و ۳۰۹۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر پس از شکست و پولبک به ناحیه شکسته شده، همچنان در حال رنج زدن است. حال اگر ۷.۰۱ درصد به سمت پایین شکسته شود، روند ریزشی این شاخص می‌تواند ادامه‌دار باشد. از طرفی اگر بتواند به سمت ۷.۱۷ حرکت و بالای این ناحیه تثبیت شود، روند صعودی این شاخص به سمت منطقه مقاومتی ۷.۳۸ درصد آغاز می‌شود.

تحلیل روزانه بیت کوین 26 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار بالاخره خط روند صعودی خودش را شکست و زیر این ناحیه در حال تثبیت است. در این مسیر می‌‌تواند پولبکی به نواحی شکسته شده بزند و سپس ادامه روند ریزشی را پیش بگیرد. سپس دوباره از ناحیه ۱۰۰.۴ و ۱۰۰.۶ ریزش خود را ادامه دهد. از طرفی شاخص دلار می‌تواند روند ریزشی را از همین ناحیه ادامه دهد و تا ناحیه ۹۷.۸۲ ریزش کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 26 تیر 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا