تحلیل بیت کوین امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

بیت کوین با عبور از مقاومت ۲۷۰۰۰ دلار به سمت اهداف بالاتر در حرکت است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین بالاخره (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس)  الگوی مثلث خود را شکست. در حال حاضر به منطقه مهم ۲۷۴۰۰ دلار رسیده است. این ناحیه اولین اوردر بلاک بیت کوین است. در ادامه می‌توان انتظار داشت به سمت ۲۷۸۰۰ دلار حرکت کنیم. در این ناحیه به نظر مقاومتی وجود خواهد داشت که اگر با موفقیت این سد نیز از بین برود، حرکت صعودی به سمت اعداد بالاتر ادامه‌دار خواهد شد.

۲۸۳۰۰ به نظر میاد مرز بین حرکت به سمت ۳۰۰۰۰ دلار و ۲۵۲۰۰ دلار است. اگر از این مقاومت بسیار حساس عبور کنیم، می‌توانیم اعداد بالاتر در محدوده ۳۳۰۰۰ دلار را نیز ببینیم. پس باید منتظر حرکت شارپ بیت کوین در تایم روزانه باید باشیم.

تحلیل بیت کوین 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

اگر بیت کوین وارد فاز اصلاحی بامداد امروز خود شود، می‌تواند یک بار دیگر به ۲۷۰۰۰ دلار سر بزند. البته هجوم خریداران می‌تواند باعث شود، قیمت به اعداد پایین‌تر نرسد و حمایت از این نواحی صورت بگیرد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر خط روند صعودی خود را بالاخره شکست و وارد فاز اصلاحی شد. این امر باعث افزایش قیمت بیت کوین شد. این شاخص از ناحیه مهم و حساس ۷.۶۵ درصد ریجکت شد و نتوانست حرکت صعودی خودش را ادامه دهد. این شکست با پولبکی همراه بود که ادامه مسیر را توجیه‌پذیرتر می‌کند. در صورتی که دامیننس تتر زیر ناحیه ۷.۴۶ درصد کندل خوبی ببندد، می‌توان انتظار داشت تا ناحیه حساس و مهم دیگری ریزش را ادامه دهد.

ناحیه ۷.۲۷ درصد و ۷.۰۸ درصد نواحی خوبی هستند تا بتوانند جلوی ریزش بیشتر را بگیرند.

تحلیل روزانه بیت کوین 25 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص RSI بیت کوین از ناحیه مقاومتی خود در تایم چهار ساعته عبور کرده و ۵۱.۴۷ را به مقصد اعداد بالاتر ترک کرد. این می‌تواند در روند روزانه نشانه مثبتی باشد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 25 اردیبهشت 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۸۰۰ دلار و پس از آن ۲۷۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۷۴۰۰ دلار، ۲۷۸۰۰ دلار و ۲۸۰۰۰ دلار.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار در حال حاضر ۱۰۲.۱۷ را نشان می‌دهد. این ناحیه اهمیت خاصی دارد. دلیل آن نقطه حمایتی این ناحیه است که می‌تواند موجب برگشت قیمت شود. از طرفی ۱۰۲.۱۰ نیز می‌تواند حمایتی برای شاخص دلار باشد. اما روند پس از اصلاحی که داشت نزولی شد. به همین دلیل انتظار ریزش بیشتر از این شاخص داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا