تحلیل بیت کوین روزانه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین برای رسیدن به ۳۲۰۰۰ دلار تلاش می‌کند.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

قیمت بیت کوین بالاتر از منطقه ۳۰۲۵۰ دلار حرکت می‌کند. بیت‌کوین مانند اتریوم در تلاش برای به دست آوردن شتاب صعودی است، اما می‌تواند به بالای ۳۱۰۰۰ دلار برسد.

  • بیت کوین افزایش دیگری را بالاتر از مقاومت ۳۰۲۵۰ دلاری آغاز کرد.
  • قیمت بالای ۳۰۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • این جفت می‌تواند قبل از شروع یک افزایش جدید به سمت ۳۲۰۰۰ دلار، سود خود را تثبیت کند.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بیت استمپ) یک شکست در بالای کانال نزولی عمده با مقاومت نزدیک به ۳۰۲۰۰ دلار وجود داشت.

 

قیمت بیت کوین مقاومت را می‌شکند

قیمت بیت کوین به خوبی بالای منطقه پشتیبانی ۲۹۶۵۰ دلار باقی ماند. بیت کوین پس از یک شکست صعودی در اتریوم، افزایش جدیدی را آغاز کرد. گاوها توانستند ETH را بالاتر از سطوح مقاومت ۲۰۰۰ دلاری و ۲۰۵۰ دلاری پامپ کنند. با این حال، BTC نتوانست از الگوی مشابهی پیروی کند و به بالای مقاومت ۳۰۲۵۰ دلار صعود کرد. در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار، یک شکست در بالای کانال نزولی عمده با مقاومت نزدیک به ۳۰۲۰۰ دلار وجود داشت.

قیمت بیت کوین اکنون بالای ۳۰۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. تا سقف ۳۰۹۱۱ دلار معامله شد و در حال حاضر در حال تثبیت سودهای بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از ۲۹۶۴۵ دلار تا ۳۰۹۱۱ دلار است. مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۰۸۵۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۳۱۲۰۰ دلاری است. بسته شدن بالاتر از مقاومت ۳۱۲۰۰ دلاری ممکن است افزایش دیگری را آغاز کند. قیمت می‌تواند تا سطح ۳۲۰۰۰ دلار افزایش یابد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۳۲۲۰۰ دلار است که بالاتر از آن BTC می‌تواند تا سطح ۳۳۵۰۰ دلار افزایش یابد.

تحلیل بیت کوین 25 فروردین 1402

 

آیا Dips در BTC حمایت می‌شود؟

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۷۵۰ دلاری را پاک کند، ممکن است یک اصلاح نزولی باشد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۳۰۴۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۳۰,۲۵۰ دلار یا سطح ۵۰% فیب اصلاحی حرکت صعودی از ۲۹۶۴۵ دلار تا ۳۰۹۱۱ دلار است. شکست نزولی و بسته شدن به زیر سطح حمایت ۳۰۲۵۰ دلاری ممکن است قیمت را به سمت حمایت ۳۰۰۰۰ دلاری سوق دهد. هر ضرر بیشتر می‌تواند قیمت را به سمت میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته سوق دهد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

بررسی شاخص دلار DXY

شاخص DXY در مسیر نزولی درگیر با حمایت ۱۰۰ است و در کوتاه مدت می‌تواند حمایت شود. اما مسیر ریزشی دلار غیرقابل انکار است. پس به سمت تارگت چند ماه پیش یعنی ۹۹ حرکت را ادامه خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 25 فروردین 1402

 

تحلیل دامیننس تتر (USDT.D)

دامیننس تتر در منطقه بسیار حساسی قرار گرفته است. این ناحیه می‌تواند حمایتی بسازد و باعث اصلاح قیمت بیت کوین شود. اما می‌تواند مسیر نزولی را ادامه دهد و با عبور از این منطقه مستطیلی رنج و خروج از مثلث متقارن حالا تازه مسیر نزولی را آغاز کرده باشد و به اهداف پایین‌تری دست پیدا کند و ریزش‌ها ادامه‌دار باشد. این اتفاق می‌تواند بر شروع بولران تاکید کند.

تحلیل بیت کوین امروز 25 فروردین 1402

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه صعودی سرعت خود را از دست می‌دهد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی: ۳۰۲۵۰ دلار و به دنبال آن ۳۰۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۷۵۰ دلار، ۳۱۲۰۰ دلار و ۳۲۰۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا