تحلیل بیت کوین امروز ۲۵ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست. تحلیل بیت کوین امروز را با ما همراه باشید:

تحلیل بیت کوین امروز، افزایش دوباره از کف باکس رنج آغاز شده است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

تحلیل بیت کوین امروز نشان می‌دهد، قیمت بیت کوین از ۲۹۸۰۰ دلار حمایت شد و ریزش بیشتری رخ نداد.

  • بیت کوین به آرامی بالاتر از منطقه حمایتی ۳۰۰۰۰ دلاری حرکت می‌کند.
  • قیمت بالای ۳۰۱۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • این جفت ارز می‌تواند بیشتر به سمت مقاومت ۳۰۴۰۰ دلار و سپس ۳۰۷۰۰ دلار افزایش یابد.
  • یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۳۰۰۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین امروز 25تیر۱۴۰۲

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز، نشان از حمایت از کف باکس رنج دارد. قیمت بیت کوین در حال حاضر ۳۰۳۰۰ دلار را نشان می‌دهد. اگر بیت کوین بتواند ۳۰۱۰۰ دلار را حفظ کند، می‌‌تواند افزایش قیمت خود را تا ۳۰۴۰۰ دلار افزایش یابد. در این منطقه ۳۰۴۰۰ دلاری یک مقاومتی وجود دارد که می‌تواند قیمت را در این محدوده زمان بیشتری نگه دارد و اجازه افزایش قیمت را نمی‌دهد.

در صورتی که  قیمت بیت کوین امروز را به سطح ۳۰۵۰۰ بشکند و از این ناحیه عبور کند، می‌تواند تا ۳۰۶۰۰ دلار افزایش پیدا کند. برای صعودی شدن دوباره قیمت باید بیت کوین بتواند از ۳۱۰۰۰ دلار عبور کند و بالای این محدوده تثبیت شود. در این صورت می‌توان انتظار داشت دوباره تا ۳۱۸۰۰ دلار افزایش یابد و مقاومت خود در این ناحیه را تست کند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته نشان از حرکت نزولی از ناحیه بالای ۷۲ و اشباع خرید دارد. در واقع پس از رسیدن به این منطقه ریزش شروع شد و توانست از ناحیه ۴۰ دوباره حمایت شود.

تحلیل بیت کوین امروز تحت تاثیر خط میانگین که در حال حاضر ۴۸ را نشان می‌دهد، قرار دارد. یعنی اگر بالای این ناحیه حرکتی صورت بگیرد، می‌توان انتظار حرکت صعودی را داشت.

تحلیل امروز بیت کوین 25تیر۱۴۰۲

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۹۹۰۰ دلار و پس از آن ۳۰۱۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۴۰۰ دلار، ۳۰۶۰۰ دلار و ۳۱۰۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر پس از شکستی که زیر خط روند رقم زد، پولبکی به این ناحیه زد و در حال حاضر انتظار ریزش بیشتری را داریم. پس در صورتی که شکست زیر ۷ درصد دوباره رخ دهد و ادامه پیدا کند؛ انتظار افزایش قیمت بیت کوین امروز را داریم.

تحلیل روزانه بیت کوین 25 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار امروز تغییراتی را ثبت نمی‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا