تحلیل بیت کوین امروز، ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

بیت کوین در برابر دلار آمریکا زیر محدوده حمایتی ۲۱۰۰۰ دلار قرار گرفت. بیت کوین در حال نشان دادن علائم نزولی است و همچنان در معرض خطر و شکست عمده زیر ۲۰۰۰۰ دلار است. بیت کوین برای اصلاح بالاتر تلاش کرد و زیر محدوده مقاومت ۲۱۰۰۰ دلاری باقی ماند.

قیمت اکنون زیر ۲۰۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۰,۲۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (در صرافی بایننس) شکل می‌گیرد. این جفت ارز در بالای سطح ۲۰۰۰۰ دلار تثبیت می‌شود و ممکن است کاهش دیگری را آغاز کند.

همه تحلیل‌ها فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

 

تحلیل بیت کوین روزانه

 

قیمت بیت کوین با فروش عمده رو به رو شد

قیمت بیت کوین در منطقه نزولی زیر سطح ۲۱۰۰۰ دلار باقی ماند. یک موج بهبود کوتاه مدت وجود داشت، اما خرس‌ها در نزدیکی سطوح ۲۰۳۰۰ و ۲۰۳۵۰ دلار فعال بودند.

قیمت شروع به کاهش دوباره کرد و زیر سطح ۲۰۰۰۰ دلار معامله شد. حتی پایین‌ترین نوسان اخیر را شکست و به پایین‌ترین حد هفتگی جدید در ۱۹۶۱۹ دلار معامله شد. قیمت اکنون زیر ۲۰۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.

همچنین یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۰۲۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت BTC/USD شکل می گیرد. در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۲۰۳۰۰ دلار است. این نزدیک به سطح ۲۳.۶% فیب اصلاحی کاهش کلیدی از ۲۲۷۹۰ دلار به پایین ۱۹۶۱۹ دلار است.

حرکت واضح بالای خط روند و ۲۰۳۰۰ دلار ممکن است؛ قیمت را به سمت مقاومت ۲۰۷۵۰ دلاری سوق دهد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۱۲۰۰ دلار است. این مصادف می‌شود با سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصدی کاهش کلید از ۲۲۷۹۰ دلار به پایین ۱۹۶۱۹ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

بسته شدن بالاتر از مقاومت ۲۱۲۰۰ دلاری امکان دارد، شروع یک روند افزایشی جدید باشد. در این مورد، ممکن است قیمت تا ۲۲۰۰۰ دلار افزایش یابد. هرگونه سود بیشتر قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۲۲۴۵۰ دلاری سوق دهد.

برای آگاهی از قیمت بیت کوین به صورت لحظه‌ای به صفحه قیمت بیت کوین در ارزیدو مراجعه کنید.

 

سقوط بیشتر در انتظار بیت کوین

با توجه به داده‌های سایت tradingview.com اگر بیت کوین نتواند منطقه مقاومت ۲۰۳۰۰ دلاری را پاک کند، احتمالا به حرکت خود ادامه دهد. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به منطقه ۲۰۰۰۰ دلاری است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطوح ۱۹۶۰۰ دلار و ۱۹۵۰۰ دلار است. شکست نزولی به زیر سطح ۱۹۵۰۰ دلار امکان دارد، قیمت را به سمت حمایت ۱۸۵۰۰ دلاری سوق دهد.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی – MACD اکنون در منطقه نزولی در حال افزایش است.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای BTC/USD اکنون زیر سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی بیت کوین – ۲۰۰۰۰ دلار و پس از آن ۱۹۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومت بیت کوین – ۲۰۳۰۰ دلار، ۲۰۷۵۰ دلار و ۲۱۲۰۰ دلار.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا