تحلیل بیت کوین امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

بالای ۲۶۳۰۰ دلار حرکت صعودی و زیر ۲۴۸۰۰ دلار حرکت نزولی ادامه خواهد یافت. با توجه به جلسات مهم اقتصادی امروز و فردا منتظر نوسانات باشید.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین بالاتر از حمایت ۲۵۵۰۰ دلاری است. اگر بیت کوین بالاتر از ۱۰۰ SMA ساعتی و ۲۶۱۵۰ دلار باشد، می‌تواند افزایش جدیدی را آغاز کند.

  • بیت کوین به آرامی از منطقه حمایت ۲۵۵۰۰ دلاری بالاتر می‌رود.
  • قیمت زیر ۲۶۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • در صورت حرکت به بالای مقاومت ۲۶۱۵۰ دلاری، این جفت می‌تواند موج بهبودی را آغاز کند.
  • در نمودار ساعتی جفت BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۵۹۰۰ دلار شکسته شد.

تحلیل بیت کوین 23 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین کفی بالاتر از منطقه حمایتی ۲۵۴۰۰ دلاری تشکیل داد. بیت کوین اکنون در حال تثبیت است و به آرامی بالاتر از سطح ۲۵۶۵۰ دلار حرکت می‌کند، اما با موانع زیادی روبرو است.

گاوها توانستند قیمت را به بالای سطح ۵۰ درصدی فیب اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۲۶۲۰۰ دلار به پایین ۲۵۶۲۰ دلار برسانند. در نمودار ساعتی جفت بیت کوین/دلار آمریکا، یک شکست در بالای خط روند نزولی اصلی با مقاومت نزدیک به ۲۵۹۰۰ دلار وجود داشت. قیمت بیت کوین اکنون ۲۶۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را آزمایش می‌کند. به نظر می‌رسد که در نزدیکی منطقه ۲۶۰۰۰ دلاری یا سطح ۶۱.۸% فیب اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۲۶۲۰۰ دلار به پایین ۲۵۶۲۰ دلار با مقاومت روبرو است.

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۲۶۱۵۰ دلار است. حرکت واضح به بالای مقاومت ۲۶۱۵۰ دلار ممکن است شروع یک افزایش تازه باشد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۶۵۰۰ دلار است. بسته شدن بالای ۲۶۵۰۰ دلار ممکن است حرکت به سمت منطقه مقاومت ۲۶۵۰۰ دلاری را آغاز کند. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۲۶۸۰۰ دلار است که بالاتر از آن ممکن است بیت کوین به سمت مقاومت ۲۷۰۰۰ دلار افزایش یابد. هر گونه افزایش بیشتر از ناحیه مقاومت ۲۷۰۰۰ دلاری ممکن است، قیمت را به سمت منطقه مقاومت ۲۷۵۰۰ دلاری سوق دهد.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۲۶۱۵۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند کاهش دیگری را آغاز کند. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۲۵۵۷۵ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۵۴۰۰ دلار است که در زیر آن قیمت ممکن است شتاب نزولی پیدا کند. در این مورد، قیمت می‌تواند در کوتاه مدت به سمت حمایت ۲۵۰۰۰ دلار کاهش یابد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته به بالای ۵۰ رسیده است ولی هنوز بالای این منطقه تثبیت نشده است و باید منتظر واکنش در این ناحیه باشیم. برگشت این شاخص به ۴۳ می‌تواند نشانه‌های نزولی را آشکار کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 23 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۵۵۷۵ دلار و پس از آن ۲۵۵۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۰۰۰ دلار، ۲۶۱۵۰ دلار و ۲۶۵۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر در مسیر صعودی خودش قرار دارد و طی یکی دو روز گذشته همچنان در باکس سبز رنگ در حال رنج زدن است. باید برای حرکت ایمپالس، از یک طرف این مستطیل خارج شود.

تحلیل روزانه بیت کوین 23 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار به مسیر نزولی خودش ادامه می‌دهد. با توجه به حرکت زیر خط روند نزولی و مقاومت‌های پیش رو به نظر می‌رسد. ریزش تا ۱۰۲ و در نهایت ۱۰۰ ادامه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 23 خرداد 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا