تحلیل بیت کوین امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

باکس رنج در حال کف سازی قیمت است. زمان صعودی شدن فرار رسیده یا ریزش بیشتر در پیش است؟

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در حال درجا زدن و کف سازی است. نوسان قیمتی بیت کوین فعلا در محدوده ۲۶۱۰۰ دلار تا ۲۵۳۵۰ دلار قرار دارد. شکست از هر طرفی اتفاق بی‌افتد، قیمت بیت کوین می‌تواند تا نواحی مشخص شده حرکت خود را ادامه دهد.

تحلیل بیت کوین نشان می‌دهد، قیمت بیت کوین پس از ریزش، حداقل اصلاح صعودی خودش را تا ناحیه ۲۷۲۰۰ دلار انجام داده و دوباره میل به حرکت نزولی دارد. در تایم فریم‌های پایین قیمت می‌تواند، یک‌بار دیگر محدوده ۲۷۲۰۰ دلار را تست کند و سپس مسیر ریزشی را ادامه دهد.

تحلیل بیت کوین 21 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

در این شرایط پس از شکست قیمت از ناحیه ۲۵۳۵۰ دلار می‌توان انتظار ۲۴۸۰۰ دلار را داشت. البته در صورتی که این ناحیه از دست برود، می‌توان انتظار ریزش شارپ را از قیمت بیت کوین داشت.

در ادامه اگر ۲۰۰۰۰ دلار از بین برود، می‌توان همچنان سناریو ۱۲۰۰۰ دلار را متصور بود. اما این الگوی کنج نزولی که در چارت بیت کوین دیده می‌شود، می‌تواند پس از تکمیل ۵ موجی اصلاحی، از بالا شکسته شود و ادامه مسیر صعودی را ببینیم. وقتی صعودی خواهیم شد که ۲۷۶۰۰ دلار به سمت بالا شکسته شود. در این شرایط می‌توان انتظار آغاز حرکت صعودی را از بیت کوین داشت.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI عدد ۳۸ را نشان می‌دهد که در تایم ۴ ساعته زیر یک مقاومت ترندلاین خود قرار گرفته است و می‌تواند یک‌بار دیگر این خط روند را تست کند و ریزش را ادامه دهد. در صورتی که خط روند به سمت بالا شکسته شود، آن وقت می‌توان انتظار افزایش قیمت را از بیت کوین داشت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 21 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۵۳۵۰ دلار و پس از آن ۲۴۸۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۱۰۰ دلار، ۲۶۳۰۰ دلار و ۲۶۸۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر در حال رنج زدن است و در حالی که مقاومت ۸.۱۸ درصد را شکسته است، به نظر بالای این محدوده در حال تثبیت و پولبک است. این شرایط ایجاب می‌‎کند دامیننس تتر افزایش را رقم بزند و بتواند ۸.۳۰ درصد را به سمت بالا بشکند. در این شرایط باید منتظر واکنش این شاخص به ناحیه حساس ۸.۵۵ درصد باشد، چون برگشت می‌تواند از این ناحیه رخ دهد، می‌تواند با افزایش به این ناحیه نفوذ کند.

تحلیل روزانه بیت کوین 21 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار به دلیل عدم تغییر در نمودار امروز تحلیل نمی‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا