تحلیل بیت کوین امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست. تحلیل بیت کوین امروز را با ما همراه باشید:

تحلیل بیت کوین امروز، حرکت به سمت مقاومت ۳۰۸۰۰ دلاری و ۳۱۰۰۰ دلار را نشان می‌دهد.

 

تحلیل امروز بیت کوین

تحلیل بیت کوین امروز نشان می‌دهد، قیمت بیت کوین کاهش جدیدی را در زیر منطقه حمایتی ۳۰۵۰۰ دلار آغاز کرد. با این وجود، گاوها دوباره بالای منطقه حمایتی ۳۰۴۰۰ دلار فعال شدند.

  • بیت کوین به آرامی بالاتر از منطقه حمایتی ۳۰۵۰۰ دلاری حرکت می‌کند.
  • قیمت بالای ۳۰۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • این جفت ارز می‌تواند بیشتر به سمت مقاومت ۳۱۰۰۰ دلار و سپس ۳۱۴۰۰ دلار افزایش یابد.
  • یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۳۰۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) شکل می‌گیرد.

تحلیل امروز بیت کوین 21 تیر۱۴۰۲

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز بالاتر از منطقه حمایتی ۳۰۰۰۰ دلار ثابت ماند. کفی تشکیل شد و بیت کوین افزایش مناسبی را از سطح ۳۰۲۰۰ دلار آغاز کرد. قیمت توانست چند بار بالاتر از سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۳۱۰۲۰ دلار تا ۳۰۲۱۵ دلار افزایش یابد. با این وجود، به نظر می‌رسد، در تحلیل بیت کوین امروز، خرس‌ها در نزدیکی منطقه مقاومتی ۳۰۷۰۰ دلاری فعال هستند.

همچنین یک خط روند صعودی کلیدی با حمایتی نزدیک به ۳۰۵۰۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل می‌گیرد. قیمت بیت کوین امروز بالای ۳۰۴۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. مقاومت اولیه در روند صعودی نزدیک به سطح ۳۰۷۲۰ دلار دیده می‌شود. مقاومت بعدی نزدیک به منطقه ۳۱۰۰۰ دلاری است که در بالای آن قیمت می‌تواند، شتاب صعودی بگیرد. بیت کوین ممکن است به سمت مقاومت ۳۱۴۰۰ دلاری افزایش یابد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۲۰۰۰ دلار است. هر افزایش بیشتری، می‌تواند درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومتی ۳۲۵۰۰ دلاری باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۷۰۰ دلاری را از بین ببرد، ممکن است کاهش دیگری را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۳۰۵۰۰ دلار و خط روند است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۰۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است که کمتر از آن می‌تواند به سمت منطقه حمایت ۳۰۰۰۰ دلار افت کند. هر ضرر بیشتر ممکن است، قیمت بیت کوین امروز را به سطح ۲۹۸۵۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته همچنان به سمت بالا حرکت می‌کند و بالای خط میانگین خودش قرار دارد. اما در تایم روزانه همچنان زیر خط میانگین ۱۴ روزه خودش قرار دارد و باید منتظر این شکست در این شاخص باشیم.

نمودار RSI بیت کوین 21 تیر۱۴۰۲

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۳۰۶۰۰ دلار و پس از آن ۳۰۸۶۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۸۵۰ دلار، ۳۱۰۰۰ دلار و ۳۱۳۵۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر هنوز سیگنال معتبری برای شکست این مثلث نداده است. در صورتی که بتواند این خط روند و حمایت را نگهداری کند، آن وقت می‌تواند از این ناحیه تا ۷.۳۰ درصد حرکت صعودی را ادامه دهد و در نهایت خود را به سقف محدوده در حوالی ۷.۳۷ درصد برساند. اگر دامیننس تتر به زیر ۷.۱۹ درصد برسد و تثبیت کند، می‌توان ادامه روند ریزشی را از این شاخص داشت.

دامیننس تتر USDT.D 21 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار حمایت ۱۰۰.۹۳ افزایشی را تجربه کرد و این افزایش موقتی است. به نظر ۱۰۱.۱۱ به عنوان حمایت از دست رفته باشد و بتواند در نقش مقاومت ایفای نقش کند و شاخص دلار را دوباره به سمت ۱۰۰ و زیر آن هدایت کند. در این شرایط انتظار حرکت نزولی بیشتر و شکست از پایین وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

شاخص دلار آمریکا DXY 21 تیر 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا