تحلیل بیت کوین امروز ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

ریزش بیت کوین معامله‌گران را با ضرر سنگین مواجه کرد.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) ریزش سنگینی را امروز تجربه کرد. پس از شکست ۲۶۰۰۰ دلار انتظار ریزش بیشتری را از بیت کوین داریم. قیمت در حال حاضر ۲۵۷۰۰ دلار است. اما ریزش ادامه‌دار شد و حمایت ۲۵۵۰۰ دلار فعلا جلوی ریزش بیشتر را گرفته است. در صورتی که بیت کوین امروز زیر ۲۵۲۵۰ دلار کندل روزانه را ببند؛ می‌توان ریزش بیشتری را از بیت کوین انتظار داشت.

تحلیل بیت کوین 20 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین در مسیر نزولی ۲۵۲۵۰ دلار را به عنوان حمایت در پیش دارد. اگر این قیمت به سمت پایین شکسته شود، می‌توان انتظار داشت ۲۴۸۰۰ دلار نیز یک واکنش خوبی را به قیمت داشته باشد. ۲۴۴۰۰ دلار شکسته شود، می‌توان انتظار قیمت‌های خیلی پایین‌تر را از بیت کوین داشت.

اما فعلا امروز قیمت بیت کوین در تایم ۱ ساعته چون RSI به منطقه اشباع فروش رسیده است، می‌توان انتظار افزایش موقت قیمت را در طول ساعات آینده داشته باشیم و یک بار دیگر به ۲۶۰۰۰ دلار سر بزنیم و ریزش را ادامه دهیم. در صورتی سناریو نزولی کنسل خواهد شد که دوباره به بالای ۲۶۸۰۰ دلار برگردیم.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI نشان می‌دهد ریزش بیشتر در تایم روزانه در صورتی که زیر ۳۶ باشد، اتفاق می‌افتد. این در حالی است که بیت کوین با ورود به زیر ۳۵ شاخص RSI انتظار ریزش بیشتر را از قیمت بیت کوین خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 20 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۵۶۰۰ دلار و پس از آن ۲۴۸۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۶۰۰۰ دلار، ۲۶۵۰۰ دلار و ۲۶۸۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر مقاومت اصلی خودش را در محدوده ۷.۸۱ درصد به سمت بالا شکست و با یک کندل خوب چهار ساعته مقاومت‌های بالای خود را شکست و از ۷.۹۸ درصد و ۸.۱۸ درصد نیز عبور کرد. حال باید منتظر واکنش به ۸.۵۰ درصدی باشد. ۸.۵۴ درصد مقاومت اصلی بعدی است که در صورت نفوذ به این ناحیه می‌توانیم به سقف ۹.۴۹ درصد حرکت کنیم که مصادف با بیت کوین ۱۲۰۰۰ دلاری خواهد شد. اما به نظر حوالی ۸.۵۴ درصد می‌تواند جلوی افزایش این شاخص را بگیرد.

تحلیل روزانه بیت کوین 20 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار امروز تغییری را ثبت نمی‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا