تحلیل بیت کوین امروز ۲ خرداد ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین در مقطع کلیدی، چه چیزی باعث افزایش شدید قیمت می‌شود؟

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین به آرامی به بالای ۲۷۰۰۰ دلار می‌رود. اگر BTC منطقه مقاومت ۲۷۲۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند یک افزایش قوی را آغاز کند.

  • بیت کوین در حال تلاش برای افزایش تازه به بالای سطح ۲۷۰۰۰ دلار است.
  • قیمت بالای ۲۷۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر سطح مقاومت ۲۷۲۰۰ دلاری و ۲۷۴۰۰ دلاری را کاهش دهد، این جفت ارز می‌تواند یک افزایش عمده را آغاز کند.
  • یک خط روند نزولی مهم با مقاومت نزدیک به ۲۷۱۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) در حال شکل گیری است.

تحلیل بیت کوین 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین به خوبی در بالاتر از سطح ۲۶۵۰۰ دلار باقی ماند. بیت کوین کفی تشکیل داد و موج بهبودی را در بالای منطقه مقاومت ۲۶۸۵۰ دلاری آغاز کرد. حرکتی بالاتر از سطح ۵۰% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۲۷۲۶۹ دلار تا ۲۶۵۳۶ دلار بود. قیمت بیت کوین اکنون بالای ۲۷۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می‌شود. همچنین چند نشانه مثبت بالاتر از سطح ۲۷۰۰۰ دلار را نشان می‌دهد. مقاومت فوری در روند صعودی نزدیک به سطح ۲۷۵۰۰ دلار است.

مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۲۷۵۵۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است افزایش شدیدی را به سمت مقاومت ۲۸۰۰۰ دلاری آغاز کند. هر گونه سود بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲۸۵۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI بیت کوین در ۴ ساعته بالاخره توانست ناحیه بنفش رنگ خود را در تایم ۴ ساعته بشکند. حال با مقاومت بعدی روبه رو است که می‌تواند موجب اصلاح کوتاه مدت در بیت کوین شود. ۶۴.۳۴ به سمت بالا شکست و تثبیت ۴ ساعته داد باید دنبال موقعیت خرید خوبی برای بیت کوین باشیم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 2 خرداد 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۶۹۰۰ دلار و پس از آن ۲۶۵۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۷۱۵۰ دلار، ۲۷۴۰۰ دلار و ۲۷۵۵۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر بالاخره توانست خط روند صعودی خود را به سمت پایین بشکند و تا ۷.۴۸ درصد ریزش ادامه پیدا کرد. حال می‌تواند ۵۰ درصد کندل نزولی خود را برگردد. در صورت تثبیت و ادامه روند ریزشی زیر ناحیه ۷.۴۸ درصد، می‌توان انتظار داشت تا ۷.۴۳ درصد ریزش ادامه‌دار باشد.

تحلیل روزانه بیت کوین 2 خرداد 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار ادامه حرکت صعودی خودش را از ناحیه ۱۰۲.۷۴ شروع کرده و به مسیر صعودی خودش ادامه می‌دهد. در این مسیر ۱۰۳ می‌تواند اولین مقاومتش باشد و با شکست آن می‌تواند برای اهداف بالاتر تلاش کند. در این مسیر ۱۰۳.۲ مقاومت بعدی خواهد بود. اگر از این ناحیه عبور کنیم، منتظر حرکت به سمت ۱۰۳.۸ و مقاومت خط روند نزولی باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 2 خرداد 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا