تحلیل بیت‌ کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز، ۱۹ مهر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین در بحبوحه تشدید جنگ روسیه و اوکراین به زیر پشتیبانی کلیدی خود کاهش می‌یابد.

 

تحلیل بیت کوین در تایم فریم روزانه

قیمت بیت کوین به آرامی به زیر حمایت ۱۹۲۰۰ دلار کاهش می‌یابد. در صورت تشدید بیشتر وضعیت جنگ روسیه و اوکراین، بیت کوین می‌تواند بیشتر نیز سقوط کند. بیت کوین به آرامی به زیر سطوح ۱۹۲۰۰ و ۱۹۰۰۰ دلاری کاهش می‌یابد. قیمت اکنون زیر ۱۹۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD یک خط روند نزولی متصل با مقاومت نزدیک به ۱۹۲۶۰ دلار شکل می‌گیرد. (با توجه به داده Tradingview.com).
اگر حرکت واضحی به زیر سطح حمایت ۱۸۹۲۰ دلار وجود داشته باشد، این جفت ارز می‌تواند به حرکت نزولی خود ادامه دهد.

قیمت بیت کوین در منطقه نزولی زیر منطقه حمایت ۲۰۰۰۰ دلار باقی ماند. در واقع بیت کوین به آرامی حرکت کرد و به زیر حمایت ۱۹۵۰۰ دلاری به اضافه میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته رسید. حرکت واضحی به زیر منطقه حمایتی ۱۹۲۰۰ دلاری نیز وجود داشت که باعث افزایش فشار بر گاوها شد. در نهایت، قیمت به زیر سطح ۱۹۰۰۰ دلار رسید و تا ۱۸۹۷۰ دلار معامله شد. قیمت اکنون در حال تثبیت ضررهای نزدیک به سطح محوری ۱۹۰۰۰ دلار است.

تحلیل بیت کوین

 

قیمت بیت کوین در حال حاضر زیر ۱۹۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. همچنین یک خط روند نزولی مرتبط با مقاومت نزدیک به ۱۹۲۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شکل گرفته است. در جهت صعودی، مقاومت فوری نزدیک به سطح ۱۹۱۱۰ دلار است. این نزدیک به سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر از نوسان ۱۹,۵۵۹ دلار به پایین ۱۸,۹۷۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی منطقه ۱۹۲۶۰ دلار و خط روند قرار دارد.

خط روند نزدیک به ۵۰% سطح اصلاح فیبوناچی در کاهش اخیر از نوسان ۱۹۵۵۹ دلار به پایین ۱۸۹۷۰ دلار است. حرکت واضح بالاتر از خط روند ممکن است، قیمت را به سمت مقاومت ۱۹۵۰۰ دلاری یا میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته سوق دهد. هر گونه سود بیشتر امکان دارد قیمت را به بالای مقاومت ۱۹۶۰۰ دلار برساند. در مورد ذکر شده، قیمت می‌تواند تا سطح مقاومت ۲۰۰۰۰ دلار افزایش یابد.

 

ضرر بیشتر در بیت کوین؟

اگر بیت کوین نتواند از محدوده مقاومت ۱۹۲۶۰ دلاری خود بالا برود، می‌تواند به حرکت نزولی ادامه دهد. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به منطقه ۱۹۰۰۰ دلاری است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۱۸۹۲۰ دلاری است. شکست نزولی به زیر منطقه حمایتی ۱۸۹۲۰ دلاری ممکن است زیان بیشتری را به دنبال داشته باشد. در مورد ذکر شده، خطر حرکت به سمت منطقه حمایتی ۱۸۵۰۰ دلاری وجود دارد.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه نزولی سرعت خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای جفت ارز BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح پشتیبانی: ۱۹,۴۰۰ دلار و پس از آن ۱۹,۲۵۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۱۹۷۰۰ دلار، ۲۰۰۰۰ دلار و ۲۰۵۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا