تحلیل بیت کوین امروز ۱۹ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

افزایش شانس شکست به سمت پایین، روند نزولی تا سطوح ۲۹۰۰۰ دلار تا ۲۸۰۰۰ دلار در پیش است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین به زیر سطح محوری ۳۰۵۰۰ دلار کاهش یافته است. اگر در کوتاه مدت به زیر منطقه حمایتی ۲۹۸۰۰ دلاری نزدیک شود، بیت کوین می‌تواند به شدت کاهش یابد.

  • بیت کوین در حال حرکت به زیر منطقه حمایتی ۳۰۵۰۰ دلار است.
  • قیمت زیر ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر برای مدت طولانی زیر ۳۱۲۰۰ دلار بماند، این جفت ارز می‌تواند بیشتر کاهش یابد.
  • در نمودار ساعتی قیمت جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) به زیر ۳۰۰۰۰ دلار نفوذ کرده است.

تحلیل بیت کوین 19 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین پس از شکستن منطقه حمایتی ۳۰۵۰۰ دلاری به سمت منطقه سبز حرکت کرد. بیت کوین زیر سطح ۳۰۰۰۰ دلار معامله شد؛ اما نقاط منفی آن مشخص بود. قیمت در محدوده‌ای بالاتر از منطقه حمایتی ۲۹۸۵۰ دلار معامله می‌شود. حرکتی بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۳۱۶۳۰ دلار تا ۲۹۸۶۸ دلار بود. قیمت حتی تلاش کرد تا بالاتر از مقاومت ۳۰۵۰۰ دلاری افزایش یابد؛ اما شکست خورد. بیت کوین اکنون زیر ۳۰۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

اگر افزایش دیگری وجود داشته باشد، قیمت در نزدیکی سطح ۳۰۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته با مقاومت روبرو خواهد شد. مقاومت بعدی نزدیک به منطقه ۳۰۵۰۰ دلاری است که در بالای آن قیمت ممکن است ۳۰۷۵۰ دلار دوباره آزمایش کند. این نزدیک به سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی حرکت نزولی از ۳۱۶۳۰ دلار تا ۲۹۸۶۸ دلار است.

اگر گاوها قیمت را به بالای سطح ۳۰۷۵۰ دلار برسانند، ممکن است به سمت ۳۱۰۰۰ دلار حرکت کنند. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۱۴۰۰ دلار است. هر گونه سود بیشتر می‌تواند درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومت ۳۲۰۰۰ دلاری باز کند. اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۳۰۳۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند به حرکت خود ادامه دهد. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۳۰۰۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۹۸۵۰ دلار است که زیر آن ممکن است تا ۲۹۴۰۰ دلار کاهش یابد. هر ضرر بیشتر ممکن است قیمت را به سطح ۲۸۸۰۰ دلار برساند.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم چهار ساعته هنوز نتوانسته بالای خط میانگین خود را حفظ کند. در این شرایط می‌تواند دوباره به سمت سطوح پایین‌تر حرکت کند. اگر ناحیه ۵۰ تا ۵۵ از دست برود، می‌تواند تا ۳۶ ریزش شاخص RSI را شاهد باشیم. برای افزایش این شاخص نیز باید منتظر حرکت بالای ۵۹ باشیم.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 19 تیر 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۳۰۰۰۰ دلار و پس از آن ۲۹۸۸۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۰۴۰۰ دلار، ۳۰۸۶۰ دلار و ۳۱۱۵۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر از ۷.۴۰ درصد ریزشی را آغاز کرد. چون این ناحیه با خط روند نزولی همپوشانی دارد و اگر این ناحیه از دست برود، ریزش تا کف مثلث حدودای ۷.۲۰ درصد ادامه پیدا خواهد کرد. ۷.۲۰ درصد از دست برود، امکان ریزش بیشتر تا نواحی ۷ درصد بسیار است. در این منطقه حمایتی قیمت می‌تواند خود را حفظ کند. در این شرایط دامیننس تتر می‌تواند دوباره خود را به سقف ۷.۴۰ درصد برساند. شکست از هر طرف این بازه می‌تواند مسیر را مشخص کند.

تحلیل روزانه بیت کوین 19 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار هفته جدید را در ناحیه ۱۰۱.۸ آغاز کرد و در حال حاضر می‌تواند تا ۱۰۲.۲۱ افزایشی را تجربه کند و سپس از این ناحیه ریزش را ادامه دهد. در مسیر نزولی ۱۰۱.۹۰ می‌تواند اجازه افزایش را ندهد و در نقش مقاومت شاخص را نزولی کند. تارگت بعدی حرکت نزولی ۱۰۱.۵۵ خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 19 تیر 1402

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا