تحلیل بیت کوین امروز ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

قیمت بیت کوین الگوی فنی صعودی را نشان می‌دهد، همچنان مقاومت اصلی ۳۰۰۰۰ دلار است.

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین از ۲۹۸۲۲ دلار شروع به ریزش کرد، اما در نهایت در ۲۸۳۲۰ دلار حمایت شد. قیمت BTC می‌تواند یک حرکت صعودی قوی را آغاز کند در صورتی که یک کندل بالاتر از مقاومت ۳۰۰۰۰ دلاری بسته شود.

  • بیت کوین نشانه‌های مثبتی از خود نشان می‌دهد و به سمت منطقه مقاومتی ۳۰۰۰۰ دلاری صعود می‌کند.
  • قیمت بالای ۲۸۹۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • در صورت نزدیک شدن به منطقه مقاومتی ۳۰۰۰۰ دلاری، این جفت ارز می‌تواند یک افزایش عمده را آغاز کند.
  • در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بایننس) یک کانال رو به رشد کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۹۷۵۰ دلار در حال شکل گیری است.

تحلیل بیت کوین 17 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت بیت کوین ریزش شدیدی را روز گذشته تجربه کرد. اما در ۲۸۳۲۵ دلار حمایتی صورت گرفت. این حمایت قیمت را تا ۲۹۱۵۰ دلار افزایش داد اما نتوانست بالای ۲۹۲۰۰ دلار تثبیت شود. به نظر امروز می‌تواند یکبار دیگر به این ناحیه حمله کند.

اما از آن‌جایی که روند کند شده می‌توانیم تا ۲۷۹۵۰ دلار ریزش را ادامه دهیم. اما روند صعودی می‌تواند ادامه دار باشد، وقتی که بالای ۲۹۲۰۰ دلار کندلی را تثبیت بدهیم. مقاومت‌های مهمی پیش روی بیت کوین وجود دارد که قیمت را تحت تاثیر خودش قرار می‌دهد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص DXY در حال حاضر تغییراتی را ثبت نمی‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر بالای ۷ درصد تثبیت شد و تا ۷.۲۲ درصد بالا رفت. اما دوباره تا ۷.۰۷ درصد ریزش کرد و در حال حاضر ریزش را از ۷.۱۴ درصد آغاز کرده است. به نظر تارگت‌های دامیننس تتر ۷.۰۷ درصد، ۷.۰۵ درصد و ۶.۹۷ درصد خواهد بود. برای رشد اصلی بیت کوین باید منتظر تثبیت در زیر ۶.۸۸ درصد است. اگر بالای ۷.۱۶ درصد حرکت کنیم، دوباره می‌‌توانیم به سمت ۷.۲۲ درصد حرکت کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 17 اردیبهشت 1402

 

نمودار RSI بیت کوین

شاخص قدرت نسبی (RSI) که عرضه و تقاضا را در بازار نشان ‌می‌دهد؛ در تایم فریم روزانه برای جفت ارز BTC/USD اکنون زیر ۵۰ قرار گرفته است.

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۲۸۸۰۰ دلار و پس از آن ۲۸۶۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۲۹۴۲۰ دلار، ۲۹۶۰۰ دلار و ۳۰۰۰۰ دلار.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.
۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا