تحلیل بیت‌ کوینتحلیل ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز، ۱۴مهر ۱۴۰۱

تحلیل بیت کوین امروز را در ارزیدو دنبال کنید. تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل بیت کوین به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

شکستن این مقاومت، راه را برای جرقه جهش قیمتی فراهم می‌کند.

قیمت بیت کوین به دلار آمریکا نشانه های مثبتی برای بالای ۲۰۰۰۰ دلار را نشان می دهد. اگر بیت کوین مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری را از بین ببرد، می تواند یک افزایش قوی را آغاز کند.

بیت کوین در حال افزایش سرعت بالاتر از سطوح مقاومتی ۱۹۸۰۰ و ۲۰۰۰۰ دلاری است. قیمت بالای ۲۰۱۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۲۰,۱۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده Tradingview.com) در حال شکل گیری است. اگر حرکت واضحی بالاتر از مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری وجود داشته باشد، جفت ارز BTC/USD شتاب صعودی را خواهد گرفت. شکستن این مقاومت تلاقی قیمت بیت کوین می تواند جرقه جهش شدیدی را ایجاد کند.

 

قیمت بیت کوین همچنان پشتیبانی می شود

قیمت بیت کوین تلاش کرد تا از محدوده مقاومتی ۲۰۵۰۰ دلاری عبور کند. با این حال، ارز بیت کوین نزدیک به منطقه ۲۰۴۵۰ دلاری با مقاومت دست و پنجه نرم کرد و یک اصلاح نزولی را آغاز کرد. حرکتی به زیر منطقه حمایت ۲۰۰۰۰ دلاری وجود داشت؛ اما قیمت بسیار بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته حفظ شد و قیمت از ۱۹۷۵۴ دلار معامله شد و بالاخره افزایش جدیدی را شروع کرده است. حرکت واضحی بالاتر از سطوح مقاومت ۲۰۰۰۰ و ۲۰۲۰۰ دلاری وجود دارد.

قیمت بیت کوین از سطح نوسانی اخیر ۲۰,۴۷۵ دلار به پایین‌ترین سطح یعنی ۱۹,۷۵۴ دلاری، به بالای سطح ۵۰ درصد فیبوناچی اصلاحی نزولی اخیر، صعود کرد. اکنون بالای ۲۰۱۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود. علاوه بر این، یک خط روند صعودی کلیدی نیز با حمایت نزدیک به ۲۰۱۵۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز بیت کوین/دلار آمریکا شکل می‌گیرد.

 

تحلیل بیت کوین

 

همچنین سطح ۷۶.۴% فیبوناچی اصلاحی کاهش اخیر را از نوسان ۲۰,۴۷۵ دلار به ۱۹,۷۵۴ دلار افزایش داد. در جهت صعودی، مقاومت اولیه نزدیک به سطح ۲۰۴۵۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۰۵۰۰ دلار است. بسته شدن فیمت بالاتر از مقاومت ۲۰۵۰۰ دلاری ممکن است؛ افزایش دیگری را آغاز کند. در مورد ذکر شده، قیمت حتی می‌تواند از منطقه مقاومت ۲۱۰۰۰ دلار نیز فراتر رود. در مورد ذکر شده، گاوها ممکن است به سمت سطح ۲۲۰۰۰ دلار حرکت کنند.

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

آیا کف قیمتی در BTC تثبیت می‌شود؟

اگر بیت کوین نتواند از محدوده مقاومت ۲۰۴۵۰ دلاری بالا برود، ممکن است یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در سمت نزولی نزدیک به منطقه ۲۰۲۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به منطقه ۲۰۱۰۰ دلاری و خط روند است. شکست نزولی زیر خط روند ممکن است، قیمت را به ۱۹۷۵۰ دلار برساند. سطح پشتیبان حمایتی اصلی نزدیک به ۱۹۵۰۰ دلار است که در زیر آن قیمت ممکن است شروع به کاهش مداوم کند.

 

بررسی اندیکاتورها در تحلیل بیت کوین

MACD ساعتی: MACD اکنون در منطقه صعودی سرعت می گیرد.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی): RSI برای BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایتی: ۲۰۲۰۰ دلار و به دنبال آن ۲۰۰۰۰ دلار.

سطوح مقاومتی:– ۲۰۵۰۰ دلار، ۲۱۲۰۰ دلار و ۲۲۰۰۰ دلار.

 

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا