تحلیل بیت کوین امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۲

تیم تحلیلی ارزیدو، هر روز تحلیل بیت کوین را ارائه می‌کند. برای دیدن تحلیل روزانه به صفحه تحلیل بیت کوین بروید. به یاد داشته باشید که تحلیل‌ها فقط برای آگاهی از شرایط بازار انجام می‌شود و هیچ‌گونه پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری نیست.

آیا ۳۱۳۵۰ دلار جلوی افزایش قیمت را می‌گیرد یا بیت کوین به سمت شکست این سقف حرکت صعودی را ادامه می‌دهد؟

 

تحلیل امروز بیت کوین

قیمت بیت کوین ثابت ماند و بالای حمایت ۳۰۵۰۰ دلار قرار گرفت. بیت کوین افزایش ثابتی را آغاز کرد و توانست به بالای منطقه مقاومت ۳۰۸۲۰ دلاری صعود کند.

  • بیت کوین نشانه‌های مثبتی از خود نشان می‌دهد و بالای منطقه مقاومت ۳۰۸۰۰ دلار معامله می‌شود.
  • قیمت بالای ۳۰۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.
  • اگر منطقه مقاومت ۳۱۴۰۰ دلاری را از بین ببرد، جفت ارز می‌تواند شتاب بیشتری بگیرد.
  • یک خط روند صعودی عمده با حمایت نزدیک به ۳۰۹۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (با توجه به داده‌های سایت Tradingview.com در صرافی بینگ ایکس) شکل می‌گیرد.

تحلیل بیت کوین 13 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال بیت کوین

قیمت حتی منطقه ۳۱۰۰۰ دلار را شکست و منطقه مقاومت ۳۱۴۰۰ دلار را مجدداً آزمایش کرد. سقف قیمتی در نزدیکی ۳۱۳۷۳ دلار تشکیل شده است و قیمت اکنون در حال تثبیت سود است. این ارز بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی افزایش اخیر از ۳۰۱۹۲ دلار تا ۳۱۳۷۳ دلار معامله می‌شود. بیت کوین اکنون بالای ۳۰۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده معامله می شود. همچنین یک خط روند صعودی عمده با حمایت نزدیک به ۳۰۹۲۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD در حال شکل گیری است.

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۳۱۳۵۰ دلار است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳۱۴۰۰ دلار است که بالاتر از آن قیمت ممکن است افزایش قوی دیگری را آغاز کند. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۲۰۰۰ دلار است. شکست صعودی بالای مقاومت ۳۲۰۰۰ دلار ممکن است بیت کوین را به ۳۲۵۰۰ دلار برساند. هر گونه سود بیشتر می تواند درها را برای حرکت به سمت منطقه مقاومت ۳۳۲۰۰ دلاری باز کند.

اگر قیمت بیت کوین نتواند مقاومت ۳۱۴۰۰ دلاری را رد کند، می‌تواند یک اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در نزولی نزدیک به سطح ۳۱۰۰۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۰۹۲۰ دلار و خط روند است که در زیر آن ممکن است افتی به سمت سطح اصلاح فیبوناچی ۵۰ درصدی افزایش اخیر از ۳۰۱۹۲ دلار تا ۳۱۳۷۳ دلار وجود داشته باشد. هر ضرر بیشتر ممکن است در کوتاه مدت قیمت را به سمت منطقه ۳۰۵۵۰ دلاری یا SMA 100 ساعته سوق دهد.

از آن‌جایی که نیاز به تحلیل بیت کوین روزانه در بین مخاطبان ارزشمند ارزیدو احساس می‌شد؛ قصد داریم، تحلیل بیت کوین را هر روز در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. پس با ما همراه باشید و این پست را برای دوستان خود ارسال کنید.

 

نمودار RSI بیت کوین

نمودار RSI در تایم فریم یک ساعته حرکت صعودی خودش را تا بالای منطقه اشباع خرید یعنی حدود ۷۸ ادامه داد و از آن‌جا ریجکت شد در حال حاضر بر روی ۵۰ اگر حمایت شود می‌تواند دوباره در ادامه حرکت صعودی قیمت بیت کوین، خودش را به منطقه ۷۰ نزدیک کند؛ در غیر این صورت ریزش زیر ۵۰ می‌تواند تا ۴۲ ادامه پیدا کند.

تحلیل تکنیکال بیت کوین 13 تیر 1402

 

نقاط حمایت و مقاومت بیت کوین امروز

سطوح حمایتی: ۳۱۰۰۰ دلار و پس از آن ۳۰۹۲۰ دلار.

سطوح مقاومتی: ۳۱۳۵۰ دلار، ۳۱۴۰۰ دلار و ۳۲۰۰۰ دلار.

 

دامیننس تتر USDT.D

دامیننس تتر پس از شکستی که از ناحیه ۷.۱۵ درصد داشت، تا ۷.۰۳ درصد ریزش خود را ادامه داد. اما ۷.۱۱ درصد سقفی شده که باعث ریجکت شدن این شاخص شده است. در واقع ۴ بار ریزش از این ناحیه اتفاق افتاده و می‌تواند مسیر نزولی را تا ۷ درصد ادامه دهد.

تحلیل روزانه بیت کوین 13 تیر 1402

 

شاخص دلار آمریکا DXY

شاخص دلار توسط خط روند بلند مدت خودش حفظ شده و می‌تواند مسیر صعودی خود را حفظ کند. اگر ۱۰۲.۳۲ حفظ شود، می‌توان به ادامه روند صعودی امیدوار بود اما در صورت ریزش بیشتر انتظار داریم تا ناحیه ۱۰۲.۲۱ و ۱۰۱.۹۰ حرکت نزولی خودش را ادامه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از تغییرات شاخص دلار DXY اخبار، رویدادها و تحلیل فاندامنتال را بررسی کنیم.

تحلیل بیت کوین روزانه 13 تیر 1402

 

این نکته را به خاطر بسپارید که بازار قابل بررسی و تحلیل است؛ اما هیچ قطعیتی وجود ندارد و تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و سیگنال خرید و فروش نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا